Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Jennifer J. Crowe 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Jennifer J. Crowe 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Jennifer J. Crowe EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Jennifer J. Crowe EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Jennifer J. Crowe EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Jennifer J. Crowe EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Jennifer J. Crowe EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Jennifer J. Crowe EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Jennifer J. Crowe EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Jennifer J. Crowe EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Jennifer J. Crowe EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 22 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 22 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects

Share
 

 Jennifer J. Crowe

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Jennifer J. Crowe
Преподавател и отговорник за "Хафълпаф"
Преподавател и отговорник за
Jennifer J. Crowe

Профил
ПисанеЗаглавие: Jennifer J. Crowe   Jennifer J. Crowe EmptyСъб Сеп 05, 2015 6:31 pm

Jennifer J. Crowe Tumblr_inline_nqwbojUAzJ1rs63m1_500


Бях на четири, когато попаднах в социалния дом. Помня студените очи, които не можеха да дадат обич. Помня безкрайните дни, в които нямаше поводи за усмивка. Не исках да си спомням повече.
Единствените хубави мигове, които бях имала бяха на улицата. Избягах от там, когато станах на тринайсет. Не можех повече. Предпочитах живота на улицата отколкото в "дома". Беше нелепо. Десетки деца, живещи навън си мечтаеха за легло и храна. Никой от тях не разбираше, че всъщност има нещо много повече от това. Повечето бяха избягали от родителите, които очевадно са луди. Е, моето "семейство" беше перфектно или поне хората си мислеха така. Не че наистина познавах семейството си. Помнех бегло обесненията, че един от братята ми не ми е брат. Помнех въпросите защо съм с тъмна коса, при положение, че всички останли са руси.
*****
-Не мога да го обесня, не е толкова просто. - Вдигнах поглед към Итън. Той беше като мен, беше един от нас. И беше първата любов в живота ми. Бяхме се срещнали преди три години в Хогуортс, започнахме да излизаме, когато бях четвъртокурсничка, а сега аз щях да съм пети курс, той шести. Стояхме край огъня запален от него и просто се гледахме. Живееше в голяма къща, така че често се измъкваше, за да бъде с мен някъде из града и да се радваме на дарбата му. И моята пиромания.
-Опитай. Хайде, ако ще ставам аврор един специалист по отварите ще ми бъде от полза.
-Просто го усещам. Знам какво трябва да се направи. Сложно е. Не бъди нахален. - Придърпах го към себе си за целувка. - Слидеринци наистина сте досадни.
-Ей, само защото си работлива и добра хафълпафка не значи, че можеш да ми говориш така.
-Глупак.
*****


Jennifer J. Crowe Tumblr_naaohocNLy1qgzpk2o3_500



Ордена. Ордена. Само те знаеха къде би могъл да е Итън. Някакъв мъж застана пред мен.
-Съжалявам Дженифър. Той знаеше какви са рисковете.
-Не... Не... - Писъците се надигнаха от гърлото ми, докато се свличах на пода. Не можеше да е истина. Не можеше да го няма...
*****
-Дженифър... Ти си на 19.
-Всъщност съм на 20.
-Добре, няма значение. Прекалено си млада, за учител, какво остава за отговорник на някой дом.
-И какво като съм млада? Значи мога да бъда в Ордена на Феникса, но не и да преподавам?!
-Не знам как да те допуснали в Ордена. - В очите му прочетох, че наистина не знае. Или не разбира. Не разбира защо съм толкова близка в хората, които обвинявам за смърта на Итън. Тръснах глава и го погледнах.
-Това няма значение. Знаеш ли какво има значение? Бях префект на Хафълпаф. Бях отличник на Хогуортс. Взех всички изпити за Т.Р.И.Т.О.Н с Изключителен. Около милион пъти министерството ме поканиха за работя там. Винаги съм била един от най-талантливите ти ученици и винаги отварите ми са били съвършенни. По-добри от тези на професорите. За бога, колко от учителите ти могат да направят Феликс Фелицис без да се убият? И както, след като не можах да спася живота на Итън и вече съм некомпетентна?
-Можеш да идеш в министерството. Можеш да идеш в Свети Мънго. Сигурен съм, че вече са ти отправяли предложения.
-Така е. - Нямаше нужда да ми напомня.
-Защо учител?
-Не искам да работя там. Искам да върша нещо истинско. И няма да работя в света на мъгалите. Може би предпочиташ да стана продавачка на Диагон-Али?
-Защо тук? Отговори ми.
-Замъка е моят дом. Винаги е бил. Тук...
-Тук срещна Итън и смяташ, че можеш да върнеш спомените за него?
-Не съм луда. Не преследвам спомените за мъртвия си годеник. Ще ми дадеш ли мястото или предпочиташ да пропилееш таланта ми? - От смърта му беше минала година. Знаех защо директора не иска да ме назначи. Смяташе, че съм психически нестабилна. И вероятно беше прав. Не бях стабилна. Не бях добре. Но ако се дърнех тук, щях да бъда у дома. И нещата малко по-малко щяха да се наредят. Вярвах го.
-Годината започва на първи...
-Знам. - Изправих се и излязох. Бях постигнала това, което исках. Връщах се у дома.

Лик: Selan Gomez
Талисман: Медальон с герба на Хогуортс от едната страна и с герба на Хафълпаф от другата.
Върнете се в началото Go down
The Sorting Hat
Разпределителната шапка
Разпределителната шапка
The Sorting Hat

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Jennifer J. Crowe   Jennifer J. Crowe EmptyСъб Сеп 05, 2015 8:24 pm

Нямаме търпение да видим таланта ти и как ще се справиш като Учител. Късмет!

Jennifer J. Crowe Hogwarts_Professors_by_Belegilgalad

Одобрен и добре дошъл  smiley
Върнете се в началото Go down
 

Jennifer J. Crowe

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Your character, your life :) :: Създаване на герой-