Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
"Трите метли" 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
"Трите метли" 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
"Трите метли" EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
"Трите метли" EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
"Трите метли" EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
"Трите метли" EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
"Трите метли" EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
"Трите метли" EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
"Трите метли" EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
"Трите метли" EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
"Трите метли" EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 23 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 23 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects

Share
 

 "Трите метли"

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyЧет Авг 15, 2013 8:58 pm

"Трите метли" Night-the-three-broomsticks


"Трите метли" ThreeBroomsticks-560x419
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyНед Авг 18, 2013 5:44 pm

С Афродита бързо стигнахме до селото и аз гледах да не пуша толкова много защото исках цигарите ми да си миришеха на цигари и всичко да си ми е на мястото.Отправихме се към "Трите метли" и още с влизането получихме добро посрещане от управителката Мадам Розмерта.Настанихме се удобно на една маса близо до прозорците и зачакахме да дойде нашия ред за обслужване.Не отне много време.
- За мен бирен шейк. - каза Кристиан с глуповата усмивка смигвайки на ханджийката. - А за теб,Афродита?
Той извади кутията си с цигари и понечи да запали една,но видя намусените лица на двете жени.Смръщи се.
- Какво?Само малко... 
- Коя цигара ти е това,младежо? - попита Розмерта,а Кристиан се замисли.
- Пета?Там някъде...
- Ще хванеш рак!Стига си пушил. - той обаче сякаш не чу това,но от уважение прибра цигарите и не запали.Чудо.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyНед Авг 18, 2013 6:01 pm

- За мен едно кафе и кифлички с шоколад. - усмихнах се замечтано и погледнах към Крис. - Кристиан жената е права.
 Пресегнах се през масата и бръкнах в джоба му, взимайки кутията с цигари. След което си седнах на мястото и ги прибрах..
- Каси си тръгваме ще си ги получиш.
 След десетина минути Мадам Розмерта се върна с поръчките ни.. Отпих от горещото кафе и погледнах към Крис?
- Е какво си планирал за тази година директоре?
 Отхапах от кифличката и притворих очи доволно, мъркайки съвсем малко.. След което отворих очи и се загледах в Крис.
- Ехо... - размахах длан пред лицето му.
- Крис езика ли си глътна
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyНед Авг 18, 2013 7:27 pm

Цигарите му,неговата най-голяма и единствена любов му бяха отнети.Той се почувства тъжен,празен и на практика гол.В съзнанието си бе една малка фигурна с голяма глава от чийто големи очи се стичаха сълзи точно като по детските филмчета.Въшно обаче само се намуси и отпи от бирения шейк който току що му бе донесен.
Поглеждайки към колежката си обаче остана без думи.Блондинката мъркаше от удоволствие докато отхапваше хапка по хапка от кифличката.Да си признае Крис - изглеждаше вкусно.Не Афродита,а кифличката.
- Крис езика ли си глътна. - чу той и се окопити.
- А?Не! - отговори и отпи отново от шейка си. - За тази година...хм нека помисля...като за начало ще им изпратите заедно с Елис писма в които ги уведомявате за началото на годината и списък за това което им е нужно.После като пристигнат Хагрид ще ги поведе на традиционната разходка с лодка...после ти или Елис ще донесеше шапката,тя ще пее,вряка и кряка и после ще разпредели хората и ще ядем,а аз ще се скрия зад залата за по цигара...
Той се спря и повдигна рамене.
- И мисля да почетем дядо ми разбира се.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyНед Авг 18, 2013 9:10 pm

- Еми добре, ще взема няколко Самопишещи пера и ще напиша писмата.. А Алис ще ги разпрати... А ти ще говориш с Хагрид... - свих рамене от отпих от кафето си... - Амм Крис искаш ли кифличка?
   Побутнах чинийката с кифлички към него и се загледах в очите му, много приличаха на тези на дядо му. Усмихнах му се и от отново отпих от кафето си, потапяйки малка част от
кифличка в него.
- Дядо ти би се гордял с теб. - казах след като преглътнах, сладко-горчивата хапка. - Ти приличаш много на него. Очите ти, са като неговите а и характера.
 Засмях се, и го погледнах докато си играех с запалката му, Ту намалях размера на пламъчето, ту го усилвах... Накрая просто я оставих до себе си и го погледнах пак.
- А и не се сърди, че ти взех цигарите, просто ме е грижа за теб и не искам да хванеш рак. - засмях се леко. - Написа ли речта си за първия учебен ден?
  Надигнах отново чашата и изведнъж в главата ми се появи страхотна идея! Оставих полу празната чаша на масата и го погледнах, премигвайки невинно с очи.
- Какво ще кажеш да пуснем Пийвс на тържеството? Никой не го е правел досега
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyНед Авг 18, 2013 9:35 pm

Крис се замисли над думите и за дядо му и въздъхна.Само той ли не мислеше така...
- Първо ще те помоля да ги напишеш на ръка защото самопишещите пера си измислят какво ли не.Веднъж бях писал любовно писмо на едно момиче като бях втори курс...с едно такова перо което бях открил в килера за метли и то написа какво ли не ,но не и това което му казах...да си имаме уважението. - заяви твърдо той и отпи от шейка си.Взе една кифличка и отхапа от нея.Наистина бяха невероятни. - И благодаря,но...аз не мисля,че приличам на него.Той бе мъдър,а аз...аз съм безотговорен...пък и виждаш как пуша и ми писна всички да ми повтарят ,че ще хвана рак.ЗНАМ.
Той бе избълвал всичко това наведнъж и сега си пое въздух и отпи от шейка който бе накрая.
- Още един шейк. - извика на Розмерта и дояде кифличката. - И малко кифлички!
Допълни с усмивка,но му стана направо лошо като чу откаченото предложение на Афродита.
- И дума да не става!Има си причини никой да не го е правил.Пийвс ще се появи и ще почне да мята всичко из стаята...моля те само не и това!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyНед Авг 18, 2013 9:55 pm

- И какво написа перото. - засмях се и го погледнах докато той поръчваше още кифлички и един бирен шейк за него.
  Щом чу идеята ми за Пийвс направо откачи а аз се засмях още повече, станах от мястото си и застанах зад него разтривайки леко раменете му.. Надявах се, че така ще се отпусне поне малко, преди да чуе другата ми идея..
- Добре, да прав си за Тържеството... Но какво ще кажеш да го пускаме на Хелоий. - попитах и отхапах от една кифличка.. - Ще бъде страхотно... Тъкмо ще изплаши децата за да не правят толкова поразии. И не си безотговорничен а просто готин директор.. И знам, че той се гордее с теб..
  Усмихнах се, и си седнах на мястото..
- Значи от утре почвам да пиша писма.. Не знам дали ще ми стигне мастилото, така че може да и се наложи да ходиш за още мастило.. - засмях се леко. - Хубав ли е шейка
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyНед Авг 18, 2013 10:04 pm

- Ами написа нещо от сорта на "Скъпа Али кожата ти блести като на гаден трол.Устните ти красиви са като муцуната на върколак.." и някакви от тоя сорт...нищо,че аз просто исках да напиша комплимент за косата и,но то написа,че била космата като върколак... - Кристиан направи тъжна физиономия при този спомен. - Най-лошото бе,че момчетата с които делят една стая и дали писмото...видели,че отгоре пише името и,но не чели вътре и смятай после какво стана...
Той отпи от шейка си като се подсмихна и се протегна,но това не трая дълго защото след малко тя дойде да му прати масаж.Почувства се наистина добре и се отпусна.
- О защо по-рано не спомена за това ти умение... - изрече с наслада той. - Но за Пийвс забрави.Харесвам си Голямата зала цяла,ако нямаш нищо на против.А и без това мислех да отскоча до Лондон и мога да купя мастило макар,че можем и от тук да вземем...
Той отпи отново то бирения шейк и взе една от току що донесените кифлички.Бе невероятна.
- Шейка е невероятен.Най-хубавия на света.Опитай. - и той побутна чашата си към нея с усмивка на лице. - Надявам се скоро да не ти хрумне някоя идея като например Пийвс да решава кой в кой дом да е...или по-добре да не ти давам идеи.Но защо толкова искаш Пийвс?Някакъв таен романс с полтъргайста?
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyНед Авг 18, 2013 10:32 pm

Смеех се от сърце докато слушах историята..
- Боже горкото момиче...Да й кажеш че косата й е като козина на върколак.. Сигурно много се е зарадвала да бъде сравнена с куче.. Аз лично бих убила този който го направи с мен.
 Засмях се и отпих от шейка, след което върнах чашата към него..
- А и ако ще ходиш в Лондон, ще минеш през някой друг магазин за обувки? - гледах го мило.
- И не няма романс просто той е готин и ме радва. - засмях се и се загледах в нищото.. - бая ще има да пиша утре направо не е за вярване...
  въздъхнах и изпи кафето си на екс.
- Още едно кафе моля! - извиках на Мадам Розмерта
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyПон Авг 19, 2013 12:06 pm

Озера отново надигна бирения шейк и се подсмихна.
- Нека да пратим Пийвс да ти купи обувки. - смигна и закачливо и изяде поредната кифличка. - Още едно кафе всъщност.
Провикна се след Афи и Кристиан.Трябваше малко да се разсъни,а той от рано бе почнал с бира.Е нищо ново.
- През някой определен магазин ли искаш да мина? - попита той решил да се смили над момичето което до сега не бе писало толкова колкото трябваше да напише утре и следващите няколко дни. - Или да ти взема едни обувки като от "Аладин" ?Мисля,че ще намеря такива на Диагон-Али..и една роба...розова по възможност.
Смигна и отново.Всъщност доста от учителите в "Хогуортс" в днешно време не носеха роби.Дядо му обаче си бе останал верен на магията и до края на дните си бе носил тези "рокли".Нашето момче бе носил само мантии и то от първи до седми курс...след това само от време да време.Предпочиташе риза и панталони...той бе дете на новия свят.Какво да се прави...
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyПон Авг 19, 2013 12:52 pm

- Да бе! И за ми донесе жаби вместо обувки. - погледнах Крис на криво и отпих от току що сервираното кафе. - Ми няма определен магазин просто бих се радвала ако ми вземеш един черни ботуши с ток.. - повдигнах кракът си и му показах единия си ботуш.. - Нещо като този, и да е 39 номер..
- Ще съм ти много благодарна ако го направиш. - гледах го миличко и добавих през смях. - А на "Аладин" патъците можеш да ги предложиш на Филч, може да му трябват нови.. Дали онази него зловеща котка е жива още?
  Потреперих при споменаването на пазача и котката му, спомняйки си какви проблеми бях имала с тях през ученическите си години, и желанието да сритам тази проклета, стара и зловеща котка и тя да излети през прозореца на някоя от високите кули.. При тази мисел се засмях, задавяйки се с кафето си..
- А и май трябва да обличаме мантиите... И да даваме примерна новите ученици... Не мисля че ще изглежда добре примерно някой професор влиза в часа си по къси шорти и тениска... Какво ли ще си помислят децата....
- Ммм... мислех, си за Коледата... Какво ще кажеш да направим бал с маски и нали... После да има Крал и Кралица на бала и такива простотии... - отнесох погледа си и си представих гледката, на стотици танцуващи деца, на някаква бавна и прекрасна мелодия... Усмихнах се замечтано... - Крис тебе отдавна не съм те виждала в мантия? Трябва да облечеш една, за Празненството
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyВто Авг 20, 2013 1:07 pm

Озера въздъхна и отпи от новия шейк като избута празната чаша настрана.
- Доообре...ще видя какво ще направя по въпроса с обувките. - отвърна той и грабна една от кифличките които вече бяха на привършване нищо,че току що бяха донесени. - Мантиите...знам,че са официално облекло,но...
Крис се намуси,но тя имаше право.Наистина светът на магьосниците имаше нужда и от това.Малко от старите традиции.
- За Коледа...може би.Има врем до тогава. - заяви твърде мъжът и се протегна отново. - Искам това училище да се напълни отново.Когато е празно просто не е същото.
И изведнъж той се замисли за ученическите си години.Засмя се леко когато събеседничката му спомена котката на пазача.Госпожа Норис.Беше голяма напаст за котка и Филч едва ли не бе женен за нея.
- А за г-жа Норис...мисля,че е безсмъртна. - засмя се той. - Честно...от както се помня тази котка ме гледа накриво.Тя май не харесва никой друг освен Филч..каква ирония само.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyВто Авг 20, 2013 1:38 pm

- Ужас... Преди няколко дена станах, посред нощ и ходих до кухнята за чаша уиски и гледам две зловещи очи ме зяпат.. Мале като изпищях... Сигурна съм че тая котка вече не може да чува... - засмях и потреперих при спомена.. - Ако не са женени ще ги оженим.
 Засмях се и отпих от кафето си, погледнах към кифличките които свършваха и си взех една, след което поръчах още кифлички.. Боже те бяха просто божествени и свършваха толкова бързо..
- Крис задължително трябва да кажем да правят кифлички и в даскалото. - засмях се. - може да облечеш някоя от мантиите си от 7 клас, да покажеш на децата че обичаш да учиш. Нали си директор все пак...
- И мерси за обувките. - усмихнах се и му намигнах. - Задължена съм ти. Ако искаш следващия път аз ще ти напиша любовното писмо а не някое Самопишещо перо..
  Бяха минали няколко часа а Крис не ми обръща никакви внимание... Запяше някакво момиче на бара.. Нацупих се но после си казах "Добре щом е по важна за теб, говори с нея".. Станах от масата и излязох от бара, тръгвайки в произволна посока..
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyСъб Авг 24, 2013 12:08 pm

Озера изяде кифличките и изпи поредния бирен шейк.Започна ад пие кафето си и осъзна,че в Афродита май нямат за какво толкова да си говорят.Той гледаше едно момиче на бара,а тя просто стоеше до него.И така в продължение на час-два.Накрая тя се изправи и тръгна на някъде.Той ококори очи,остави някакви пари на мадам Розмерта и изтича след русокоската.
- Афродита! - провикна се след нея като я настигна.Хвана я за ръката и я обърна към себе си. - Хей какво има?
Нямаше нужда да пита.Бе зареди неговата...разсеяност.Но той бе такъв.Много разсеян.А и цигарите му бяха все още в нея.
- Извинявай...аз...извинявай. - ами,да.Наистина съжаляваше. - Не исках да те обидя с нещо...просто аз съм такъв.Ще ти се реванширам...и ще ти купя два чифта ботуши?!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyСъб Авг 24, 2013 12:22 pm

- Искам само един.. - засмях се леко - Ако искаш да ми се реваншираш, опитай се да намалиш цигарите.. Вредни са за теб..
 Погледнах го сериозно, знам че той много държеше на тях и не можеше без тях и точно за това исках да се опита да ги намали... Не да ги откажа а просто да не пуши толкова.. И а вече се притеснявах за него...
- И без да протестираш! Знаеш че съм права Кристиан Озера! - загледах се в него и реших да го стресна леко.. - Крис имаш бял косъм в косата!
 След като го казах той започна да опипва косата си и да го търси а аз почнах да се смея... НАправо се бях превила на две.. Той постоянно се хващаше на това... Но нищо чудно от цигарите косата му да побелее скоро
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Хана.
Преподавател и отговорник за "Хафълпаф"
Преподавател и отговорник за
Хана.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyПон Апр 21, 2014 3:27 pm

Хана бе видимо притеснена.Още преди дни когато му прати писмото разбра,че няма да може да мигне.Нямаше и на идея как да му каже всичко което трябваше.Очи в очи бе най-добре,затова му бе предложила да се срещнат в Трите метли в Хогсмийд.Просто не вървеше да ходи където и да е с малко дете на ръце.
Настани се на една от масите в заведението,а малкия Тоби започна да прави опити да стъпи на крачетата си.Беше на около годинка,сладко и пухкаво бебе.Все още не можеше да ходи - но всички прохождаха по различно време нали? - ,а той правеше опити и понякога успяваше разбира се с помощта на Хана да се задържи прав.Като сега...макар,че отстрани по-скоро ще изглежда като бебе което го държат право.
Малкия започна да си мрънка нещо,а русокоската си поръча кафе.Бе се загледала към вратата с ококорени очи и присвити устни.При всяко отваряне тя трепваше,но бе напразно...поне до тогава докато не го видя да влиза.Помаха му леко,сигурно и той бе учуден от това да я види с бебе на ръце.Ако преди две години или дори година някой и кажеше,че ще бъде например страхотна майка,и че едно бебе много ще и отива,то Хана определено щеше да изпадне в пристъп на смях.
- Здравей. - поздрави го. - Извинявай ,че те накарах да дойдеш чак до тук,но наистина трябва да поговорим.
Тя подхвана Тоби като го обърна към него и бебето веднага протегна малките си ръчички към мъжа.Жената пък прехапа устни.Какво вървеше да каже?"Ами това тук е твое..одрало ти е кожата!" или "Честито!Вече ще празнуваш деня на бащата"...може би трябваше да му прати и една картичка "Честито,момче е."...
- Ами...той е твой.Така де наш... - повдигна рамене и го погледна в очите с притеснена усмивка. - Казва се Тоби.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyПон Апр 21, 2014 3:40 pm

Още щом получи писмото Харви знаеше, че нещо се е случило. В противен случай тя никога нямаше да се занимава да му изпраща писма и дори да търси начини да контактува с него. Харви не знаеше какво да направи, затова реши да се срещне с нея и да разбере какво е станало час по скоро.

Времето мина ужасно бързо и скоро дойде часа, в който той прекрачи прага на "Трите метли". В началото му беше трудно да се ориентира, но накрая я видя и се приближи към нея. Нещото, което му направи най - голямо впечатление беше детето, което се намираше в ръцете й. И още преди тя да го каже, Харви знаеше, че детето е негово.

Мъжа усети, че краката му няма да го издържат затова седна срещу жената, очевидно изненадан. Имаше хиляди въпроси, но не знаеше от къде да започне. Чувстваше се глупаво и странно по едно и също време, но едно чувство се открояваше от останалите - бащиното му чувство.
- Мое? Тоест, наше? - повтори той объркано и посегна да вземе детето в ръцете си. Когато тя му го подаде, живота на Харви мина пред очите му и всичко, което бе правил до този момент вече нямаше значение, защото тогава, сякаш той се роди отново. Сякаш започна да живее един нов живот. - Не мога да повярвам. - продължи мъжа замислено и хвана малката лява ръчичка на момченцето. - Здравей, Тоби! - каза с тих и треперещ глас.

Момента продължи достатъчно дълго за Харви, който не спираше да мисли за хилядите неща, които иска да прави с детето и как няма търпение то да порасне за да може наистина да направи всичките тези неща - искаше да ходи за риба с него, искаше да го научи на магия, искаше да му купи малко кученце, искаше да го извежда сред природата и да го научи на всичко, което знаеше.  Искаше да направи толкова много неща. Тогава Харви се сепна и се обърна към Хана. Притисна детето леко до себе си и се намръщи.
- Издръжка ли искаш? - попита я внезапно.
Върнете се в началото Go down
Хана.
Преподавател и отговорник за "Хафълпаф"
Преподавател и отговорник за
Хана.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyПон Апр 21, 2014 3:54 pm

Русокоската се смръщи.Не очакваше такова държание,ама изобщо.Въздъхна,поклати глава и отпи от кафето си.
- Нещо такова. - помълча.Не знаеше дали той ще бъде съгласен с предложението и.Което на нея самата и се струваше добро. - Имам нужда от помощ за него.Искам той да израсте с двама родители,има нужда от баща!
Погледна Харви леко ядосана.Пък и как да не бъде?Начина по който я попита за издръжката и притисна детето към себе си...сякаш едва ли не щеше да си тръгне с него от тук,и тя го е повикала за да му го даде.Как ли пък не!
- Ще ми помагаш с грижите с него...и ще го виждаш когато си поискаш? - да,тя бе на мнението,че детето наистина има нужда от баща.Но някак си не си представяше Харви в тази роля.И все пак,той бе това от което Тоби имаше нужда - баща.Тук идваше и въпроса защо тя не му беше писала по-рано....,а отговора бе от страх.Не искаше да изгуби своето малко момченце,първоначално бе наистина объркана,но после тя истински се привърза към Тоби и бе готова на всичко за него.
- Ясно ми е,че той никога няма да е като нормалните деца,защото докато другите родители са женени и живеят заедно,при нас няма да е така. - изрече с ледовит тон цялото изречение,като натърти на думите в края му.  - Правя го ЕДИНСТВЕНО зареди него.Не случайно не ти съобщих нищо през цялото това време.
Бе надянала маската на Ледената Кралица,но всъщност от вътре я болеше.Беше я страх за нейното бебче.Толкова я бе страх,че се разкъсваше.С цел да пропъди това,тя изпи кафето си на един дъх и поръча още едно.Загледа се в бебето което толкова много се радваше на мъжът.Това я накара да се усмихне,въпреки болката.Явно Тоби харесваше Харви,а малкия определено не си падаше по всички непознати които решат да го гушкат.
- Е това е...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyПон Апр 21, 2014 4:05 pm

Харви се усмихна изненадващо.
- Ще се радвам да бъда част от живота на този мъник. Все пак е мое дете, а аз не съм от родителите, които биха оставили децата си. Ще ти помагам да го гледаш. Ще започна работа на още няколко места ако се налага, но няма да позволя той да е лишен от нещо, защото не искам моето дете да страда. Радвам се, че ми каза, защото аз съм длъжен да знам. Не разбирам само защо се наложи да чакаш толкова дълго време. Все пак той е на повече от годинка. Благодаря, че ми позволи да съм част от неговия живот и обещавам, че ще направя всичко по - силите си той да бъде добре и да не бъде лишаван от нищо.
На Харви му направи впечатление, че Хана си поръча още едно кафе, което го подразни леко, но беше разбираемо. Може би мъника я е държал будна цяла нощ. Харви с интерес наблюдаваше Хана докато тя изпиваше втората чаша кафе.
- Искам той да отсяда при мен. Тоест в моята стая. Също така искам да му купя неща. Направи списък с нещата, от които се нуждае и ще му ги купим. - и докато Харви говореше усети как Тоби заспа в ръцете му. - Е, какво ще кажеш да отидем да го оставим да спи на спокойствие?
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyНед Апр 27, 2014 11:49 pm

След като свършихме с закуската излязохме от училището и се отправихме към каретите, времето бе хубаво но не исках Бека да се преуморява. Качихме се, и каретата потегли. Усмихнах й се, протегнах ръка през отворения прозорец и откъснах едно цвете, след което го сложих в косите й.
- Искаш ли първо да отидем до "Трите метли" и после по другите магазинчета?
 Облегнах се назад и я погледнах, чакайки отговора й. Съвсем скоро се озовахме пред селото, където каретата ни остави и изчезна някъде, вероятно да вземи други хора. Огледах се наоколо, отдавна не бях идвал в селцето, а то изобщо не се беше променило.  Обърнах, се към русия ангел, намигнах й и погалих нежно лицето й, чакайки отговора й.
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyПон Апр 28, 2014 10:43 am

Тръгнахме към Хогсмийт. Докато пътувахме водихме оживен спор за куидич или по-скоро за отборите. Моят любим отбор, както вече знаете, е Холихедските Харпии и щях да си ги харесвам до гроб, но според Алекс те не бяха добри в момента.
- Когато ги напуснах, бяхме първи в класациите, но сега наистина не могат да играят- потвърдих и се отпуснах. А след малко се усмихнах, когато той закачи цветето в косата ми. Сигурно изглеждах добре с цветето. Почти сто процента съм сигурна, че ще се повторя за ен факториел път, но той беше страхотен и винаги измисляше нещо ново и вълнуващо, което да ми покаже и да ме изненада.
Слязохме от каретата и го хванах за ръката.
- Разбира се. Може да минем и през Къщата на Крясъците.
Потеглихме към "Трите метли" и съвсем скоро се намирахме вътре. Харесвах тази атмосфера. Сякаш вчера бях тук. Е, да.. Наистина бях вчера тук, но това е друга история *смея се наум*. Имах в предвид, че си я представях същата още в ученическите ми години. Настанихме се на една масичка в ъгъла и седнахме. Реших да го изненадам и се преместих в скута му, като седнах върху него с лице към Алекс. Мадам Розмерта дойде и ни погледна изключително странно, защото ни познаваше.
- За мен един бирен шейк- обадих се тихо и уж засрамено. Алекс си поръча, а аз започнах да го целувам по устните, по бузата и по врата, като оставях тук-таме смучки по кожата му.
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyПон Апр 28, 2014 8:52 pm

- Някога казвал ли съм ти че си страхотна скъпа.
 Факта че седна в скута ми ме изненада наистина, но изненадата беше повече от приятна. Да усещам тялото й до моето, както и устните й. Все едно бях умрял и бях отишъл в раят. Тя можеше да ме накара да чувствам толкова много неща, всяко едно от което много хубаво. Скоро кожата ми стана на петна, заради смучките които беше оставила русата красавица. Нямах нищо против тях, дори се радвах на факта че са от нея. Не след дълго Мадам Розмерта се върна с поръчките ни и отново ни изгледа странно. Не виждах, какво толкова странно имаше в това двама души да се обичат. Отпих от питието си и се обърнах към момичето в скута си, след което наведох глава и допрях устните си до шията й. Издишах топла струя въздух преди да засмуча кожата. Кожата й беше толкова мека и ухаеше приятно. След няколко минути отделих устни от кожата й и ги притиснах към прекрасните розови устни. 
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyПон Апр 28, 2014 11:36 pm

- Всеки ден!- възкликнах и отвърнах на целувката му. Правеше ми се див секс, но знаех, че заради онова малко отвратително дяволче в мен не мога да си го позволя, защото щеше да бъде зле иначе с удоволствие бих изчукала Алекс тук и сега. Само му намеквах, че искам да го направим, но нищо повече. Ако щяхме да го правим, не исках да свършва в мене. Наклоних главата си, за да мога да го виждам по- добре и взех чашата му, като отпих от нея и облизах сметаната по моите и неговите устни. Лявата ми ръка, която хората не виждаха, се промъкна бавно и разкопча колана му и копчетата и се спусна в боксерките му. Усмихнах се и го целунах. Усетих ръката му върху моята и си помослих, че не му харесва, заради това тръгнах да я дърпам назад.
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyПет Май 02, 2014 10:50 am

- Тук ли бебчо? 
 Прошепнах й преди да се наведе и да целуна шията й нежно. Обходих с малки и невинни целувки кожата й докато не стигнах до устните й и не я целунах продължително. Усетих ръката й в боксерките си, боже тази жена знаеше как да ме възбуди. Усмихнах се и погали нежно тялото й. Искаше ми се да поставя ръце на задника й и я притисна към себе си, но знаех че има хора и всички щяха да зяпат всеки виждат летящи прасенца. Целувах отново и отново шията й. Взех чашата от ръката й и отпих, в главата ми се появи страхотна картинка, подсмихнах се и се наведох към нея, захапах леко меката част на ухото  й и прошепнах. 
- Представям си, този шейк върху теб секси. Капките се стичат по красивото ти тяло а аз с език обирам всяка една от тях. представяш ли си и ти тази картинка секси.
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" EmptyВто Май 06, 2014 2:25 pm

Усмихнах се заговорнически и го притиснах до облегалката, като стиснах силно пениса му. Забих ноктите си в кожата му, а очите на Алекс се изцъклиха. 
- А знаеш ли аз какво си представям? Представям си как устните ми се разпространяват жестоко по тялото ти и го хапят силно. Знаеш ли как те желая в момента, но не мога да направя нищо по въпроса!- подсмихнах се и продължих, като дръпнах члена му още по-силно- Искам да те предупредя, че с мен шега не бива. Ако се опиташ да ме биеш или ми изневериш, не знам какво ще те направя.Ясно?
Дръпнах и изсъсках, а след това отпуснах ръката си и я издърпах. Станах от скута му и седнах точно срещу него, като се усмихнах ангелски, сякаш нищо не бях казвала. Само се облегнах и отпих от питието си. Обърнах се и погледнах през прозореца. Всъщност ми се ядеше нещо сладко. Поръчах си каквото там имаше и скоро ми го донесоха. Апетитът ми беше нараснал може би заради онова дребното в корема. Дали скоро щеше да започне да си личи?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: "Трите метли"   "Трите метли" Empty

Върнете се в началото Go down
 

"Трите метли"

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Преди три дни в "Трите метли"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Хогуортс и неговите околности :: Околности :: Село "Хогсмийд"-