Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Интервю с Анеля Денвърли. 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Интервю с Анеля Денвърли. 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Интервю с Анеля Денвърли. EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Интервю с Анеля Денвърли. EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Интервю с Анеля Денвърли. EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Интервю с Анеля Денвърли. EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Интервю с Анеля Денвърли. EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Интервю с Анеля Денвърли. EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Интервю с Анеля Денвърли. EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Интервю с Анеля Денвърли. EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Интервю с Анеля Денвърли. EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Интервю с Анеля Денвърли.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Дрънкало ☀

Дрънкало ☀

Профил
ПисанеЗаглавие: Интервю с Анеля Денвърли.   Интервю с Анеля Денвърли. EmptyЧет Яну 22, 2015 7:44 pm


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Потребителят на 2014 ^_^


Да започваме!
Здравей читателю! Редакторите на Дрънкалото : Лап, Лун, Рог и Опаш представят съвсем топличко интервю с прекрасната Анеля Денвърли, отдадена на дома си Рейвънкоувка, Модератор, Потребител на 2014 година и просто прекрасен човек пищеш не по малко невероятни рп-та!

Интервю
Здравей, Анеля! Благодаря ти за отзивчивостта и смелостта, като първа подложена на разпитите ни.
И аз ви благодаря за тази чест. Дано наистина съм го заслужила.

И така да започнем с въпросчето близко до героят ти. Какво можеш да ни разкажеш за Рейвънклоу? Доволна ли си от съучениците си?
Когато всичко е синьо, се чувствам на място, все едно съм си у дома. И съм напълно доволна от съучениците си. Те имат добри сърца, което ми е ясно отдавна, щом търпят моята по-особена персона. Не е лесно, знам, още само една година, приятели. Ravenclaw

Ами как върви личният живот на Анеля Денвърли? Как търпиш Адам Стоукс?
Личният живот на Анеля Денвърли не е нищо особено. Не бих могла да ви предоставя сапунка или някой от онези тийн филми, просто защото аз по начало съм си щастлива и няма да ви е интересно да гледате как водя хубав и приятен живот. С това исках да кажа, че няма нищо драматично(кого лъжа, това съм аз все пак, все има нещо), не да се хваля. А с Адам мисля, че нещата са в двете посоки. Вече втора година той търпи мен, аз търпя него. Много по-лесно е, когато знаеш, че има някой, който винаги е готов да ти изтърпи глупостите. Сигурно до това води любовта.

Ах, да ти чиститим и поста на модераторче! Честито! (Лун: Това не е въпрос!)
О, благодаря!Обещавам да се постарая да съм по-добър такъв(аз съм малко глупавичка в тези неща, но в никакъв случай не искам да ви разочаровам opa ).

Крис много ли е секси строг? (Лун: "Много" *иронично*; Лап: Опаш не пипай клавиатурата!)
Много. Но мисля, че не бихме имали по-добър ръководител, така че изобщо не се оплаквам. Пък и виждате в колко добро положение е Хогуортс, значи той, както и госпожица Найт, разбира се, знаят какво правят. Ако мога да вметна, те спокойно биха могли да влизат в Голямата зала като на подиум. Аз лично бих сложила червен килим пред тях.

Как си представяш бъдещето на героят си? (Рог: С Адам Стоукс или без Адам Стукс...това е въпросът!)
Отдавна спрях да гадая бъдещето, затова сега просто го чакам с нетърпение. Да, надявам се, с Адам. Стига още да ме иска (не че има друг избор).

Обичаш ли октоподи? (Лун тържественно се заклева да ти подари един   smile  )
Мисля, че са супер сладки. Лун, благодаря, ще се радвам, само да е жив или плюшена играчка. Някак не ми се вярва, че ще мога да изям някое октоподче.

Какво е мнението ти за Черните Магьосници? (Опаш: Адам си има конкуренция!) Ще те видим ли оцветена в черно?
По-скоро ще ме видите като някакъв бял ангел, който се спуска при тях с надеждата да ги вразуми. Може би ще открия нов различен офис за справяне с черните магьосници. Нещо по-шик, включващо психология... Да, не знам дали е добра идея.

Любимият ти предмет в Хогуортс?
Всеки, по който ме бива. Следователно всички. (Ниво на скромност:Денвърли)

Най интересното ти РП тук?
О, много са. Харесвам всяко свое другарче и нашите писаници. Спомням си, че имаше едно с много екшън в забранената гора, което доста ме занимаваше, и едно, където Ан бе безсмилостно отхвърлена от момчето което харесваше, за да може сега да са най-добри приятели. Както и началото на връзката на Ан с Адам, което някой ден ще довършим, надявам се, всички със сладката Екатерина, които наистина показваха едно страхотно приятелство, + много други. Обичам Рп-то да има смисъл и често дори се оливам с моята муза.

Ако Кристиан Озера ти плати много пари за какво ще ги похарчиш?
Първо във "Флориш и Блотс", а после някъде на почивка. Господин Озера наистина ли ще ми даде пари? Аз съм отлична ученичка, заслужавам си пътуването до Бразилия.

Би ли сменила дома си ако имаш възможност? (Опаш: Ами гаджето?) Защо?
Не и не. Те са си мои и ги обичам. Кратко, точно, ясно.

Любимата ти двойка във форума? Анеля Денвърли и Адам Стоукс не се броят  lol  .
Анеля Денвърли и Адам Стоукс естествено. lol Но също така на второ място след нас допускам и Екатерина Дейвидс-Муур и Дмитрий Джозуеф Флориан, които според мен са страхотни, въпреки че той много трябва да внимава, защото Кат си я пазя зорко. Симпатизирам и на всички други сладки двойки в Хогуортс- нека се обичат младите!

Твоята идея за невероятно масово РП?
Винаги съм искала успешно да разиграем някакъв бал, такъв като коледния в книгите примерно. Може би бал с маски или нещо, което да събере цялото училище и всички да могат да наконтят героите си в официални рокли за танците с любимия (момчета-смокинги, не рокли!). Според мен е по-простичко от битки и войни, а би могло да има голям успех, като същевременно пак няма да му липсва драма- група тийнейджъри на едно място... Знаете.

Кого би искала да видиш на мястото си следващият път?
Според мен всеки има какво да каже, така че който и да е ще се радвам да го чуя.


Благодарности на Анеля и до скоро!
До скоро скъпи читатели! И не забравяйте, че след всеки обявен нов обект на нашето и вашето внимание можете да ми изпращате въпроси, които да бъдат включени в интервюто.





Лун, Лап, Рог и Опаш със съдействието на Анеля Денвърли.

Върнете се в началото Go down
 

Интервю с Анеля Денвърли.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Начало :: Клюки,конкурси и "Стаята на тайните" :: Дрънкало-