Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 21 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 21 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects

Share
 

 Търся си семейство,приятели,врагове,etc...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyСря Авг 14, 2013 1:24 pm

First topic message reminder :


Ако си търсите семейство,приятели,врагове,гадже или каквото и да е - то тук е мястото.


Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 4181384347
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Vishous
Преподавател
Преподавател
Vishous

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyПет Авг 30, 2013 4:32 pm

О да, колкото по-дребно, толкова по-вредно. Идеална си ми :D
Върнете се в началото Go down
Jacob McQueen
Преподавател
Преподавател
Jacob McQueen

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyПет Авг 30, 2013 4:41 pm

Търся си любовница rofl rofl
Върнете се в началото Go down
Elizabeth.
Префект на "Слидерин"
Префект на
Elizabeth.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyСъб Авг 31, 2013 1:38 am

Search list:
1. Няколко приятелчета няма да бъдат в излишък ;;
2. Учител/ученик, на когото може да си излива душата без никакви угризения на съвестта /психолог, из дат ю?! XD /
3. Едно вредно момче, което да й замае главата много яко, а на него да не му пука за нея.
Върнете се в началото Go down
Kean von le Evans
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Kean von le Evans

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyСъб Авг 31, 2013 1:56 am

Elizabeth. написа:
3. Едно вредно момче, което да й замае главата много яко, а на него да не му пука за нея.
Мен за главозамайващия? :D
Върнете се в началото Go down
Kai.
Префект на "Слидерин"
Префект на
Kai.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyСъб Авг 31, 2013 11:27 am

Elizabeth. написа:
3. Едно вредно момче, което да й замае главата много яко, а на него да не му пука за нея.
И аз се предлагам.
Върнете се в началото Go down
Elizabeth.
Префект на "Слидерин"
Префект на
Elizabeth.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyСъб Авг 31, 2013 11:59 am

Нужно ли беше да го правите? т.т *оглежда се за опция "Прибери и двамата", ама не открива такава* Кийън, съжалявам, но взимам Кай.
Върнете се в началото Go down
Elise Darkblood
Преподавател и отговорник за "Слидерин"
Преподавател и отговорник за
Elise Darkblood

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyСъб Авг 31, 2013 1:06 pm

Elizabeth. написа:

2. Учител/ученик, на когото може да си излива душата без никакви угризения на съвестта /психолог, из дат ю?! XD /
Кака Ели се предлага bunny-smiley
Върнете се в началото Go down
Elle
Префект на "Слидерин"
Префект на
Elle

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyСъб Авг 31, 2013 1:07 pm

Elizabeth. написа:
Search list:
1. Няколко приятелчета няма да бъдат в излишък ;;
2. Учител/ученик, на когото може да си излива душата без никакви угризения на съвестта /психолог, из дат ю?! XD /
3. Едно вредно момче, което да й замае главата много яко, а на него да не му пука за нея.
Приятелче?
Върнете се в началото Go down
Каролина Беликов
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Каролина Беликов

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyСъб Авг 31, 2013 2:33 pm

~ Приятели /може от всеки дом...ама някак си е по-желателно да са от "Рейвънклоу" :Д и все пак  - всичко живо се приема./
~ Някое добро момченце което да чувства Карол като своя сестра :Д да са си близки...да.Каролина да му надува главата с глупости и той да я изслушва..бла-бла-бла.
~ Много,много,много добра приятелка О.о с която да се познавам от дълго време и така...
Върнете се в началото Go down
Elizabeth.
Префект на "Слидерин"
Префект на
Elizabeth.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyСъб Авг 31, 2013 2:40 pm

Elise, Elle, взимам ви ^^
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyСъб Авг 31, 2013 5:49 pm

Каролина Беликов написа:
~ Приятели /може от всеки дом...ама някак си е по-желателно да са от "Рейвънклоу" :Д и все пак  - всичко живо се приема./

~ Много,много,много добра приятелка О.о с която да се познавам от дълго време и така...
bam-bum  Аз ставам ли за някое от двете?
Върнете се в началото Go down
Каролина Беликов
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Каролина Беликов

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyСъб Авг 31, 2013 6:29 pm

liz. написа:
Каролина Беликов написа:
~ Приятели /може от всеки дом...ама някак си е по-желателно да са от "Рейвънклоу" :Д и все пак  - всичко живо се приема./

~ Много,много,много добра приятелка О.о с която да се познавам от дълго време и така...
bam-bum  Аз ставам ли за някое от двете?

Разбира се!Ще си много,много,мнгого-то добра приятелка bam-bum
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyСъб Авг 31, 2013 7:31 pm

Никой ли не ме иска за гадже... Аз не съм чак такъв урунгел cry 
Върнете се в началото Go down
Hyuna~
Слидерин
Слидерин
Hyuna~

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyСъб Авг 31, 2013 11:01 pm

1. Най-добра приятелка ^O^
2. Някой секси батко, с който да са си с привилегии ;3

3. И някой досаден учител, който само да и ходи по полата? хDD
Върнете се в началото Go down
Elizabeth.
Префект на "Слидерин"
Префект на
Elizabeth.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyСъб Авг 31, 2013 11:16 pm

Hyuna~ написа:
1. Най-добра приятелка ^O^
2. Някой секси батко, с който да са си с привилегии ;3

3. И някой досаден учител, който само да и ходи по полата? хDD
Муа за първото!!! 
Върнете се в началото Go down
Hyuna~
Слидерин
Слидерин
Hyuna~

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyСъб Авг 31, 2013 11:21 pm

Elizabeth. написа:
Hyuna~ написа:
1. Най-добра приятелка ^O^
2. Някой секси батко, с който да са си с привилегии ;3

3. И някой досаден учител, който само да и ходи по полата? хDD
Муа за първото!!! 
ХАААЙ ;3
Върнете се в началото Go down
.victoria
Слидерин
Слидерин
.victoria

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyНед Сеп 01, 2013 7:16 pm

#Няколко най-добри приятелки, с които да са много близки и, на които Виктория да има пълно доверие.
#Най-добър приятел, с който за кратък период от време са станали много близки и са като брат и сестра.
#Учител, който познава баща ѝ и, който я следи по негова молба, за да се увери, че принцесата на татко е добре.
#Ученик, който да изпитва чувства към Виктория, но не намира кураж да ѝ каже.
#Черен магьосник, с който Вики да има афера, но не по нейно желание (повече на лс).
засега this is all хд
Върнете се в началото Go down
Paint.
Преподавател
Преподавател
Paint.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyНед Сеп 01, 2013 10:47 pm

Приятел, Той, Магьосникът, на когото Робърт държи най-много; Героят е спасявал Джеймс безброй пъти, но най-значимото от тези начинания включва Азкабан и поправителна присъда; за допълнителна информация - ЛС
▶ Тъй като Фробишър не е от най-общителните личности на този свят, се търси Ученик/чка, с когото Робърт да разговаря, обсъжда всекидневно скучни идеи и т.н. Желателно е човекът да пише по-изчерпателни постове, независещи от дължината, но НЕ-изсмукани от съдържание;
▶ Обява за жертвите на преподавателската работа: търсят се добри, мили и невинни душици, в които да бъде съсредоточен гнева на нестабилния им преподавател; свободните позиции не включват никакви особени привилегии, освен собственото удовлетворение на учениците, когато нощем душат учителя в съня си;
▶ Приятелка, жена от женски пол, което да минава за нещо повече от определението "приятел"; романтично обвързване, като в началото Робърт ще е просто отегчен и безразличен, както и самата тя и в последствие ще започнат да развиват някакви по-особени чувства един към друг;
Приятелка с привилегии [със стриктното изискване да е 20+]


Последната промяна е направена от Paint. на Нед Сеп 01, 2013 11:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Тифани Озера
Магьосник
Магьосник
Тифани Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyНед Сеп 01, 2013 10:50 pm

Paint. написа:
▶ Приятелка, жена от женски пол, което да минава за нещо повече от определението "приятел"; романтично обвързване, като в началото Робърт ще е просто отегчен и безразличен, както и самата тя и в последствие ще започнат да развиват някакви по-особени чувства един към друг;
Приятелка с привилегии [със стриктното изискване да е 20+]
Моя милост за едно от двете?


Последната промяна е направена от Тифани Озера на Нед Сеп 01, 2013 11:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Vishous
Преподавател
Преподавател
Vishous

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyНед Сеп 01, 2013 10:56 pm

Paint. написа:
Приятел, Той, Магьосникът, на когото Робърт държи най-много; Героят е спасявал Джеймс безброй пъти, но най-значимото от тези начинания включва Азкабан и поправителна присъда; за допълнителна информация - ЛС
Аз?
Върнете се в началото Go down
Paint.
Преподавател
Преподавател
Paint.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyНед Сеп 01, 2013 11:01 pm

Тифани Озера написа:
Paint. написа:
▶️ Приятелка с привилегии [със стриктното изискване да е 20+]
Моя милост?
Наета! smiley 

Stark написа:
Paint. написа:
▶️ Приятел, Той, Магьосникът, на когото Робърт държи най-много; Героят е спасявал Джеймс безброй пъти, но най-значимото от тези начинания включва Азкабан и поправителна присъда; за допълнителна информация - ЛС
Аз?
Естествено! Ще ти драсна едно ЛС.ninja
Върнете се в началото Go down
Vishous
Преподавател
Преподавател
Vishous

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyНед Сеп 01, 2013 11:13 pm

Все още имам нужда от:

Stark написа:
Хайде и аз да си потърся нещо.
1. Някоя много палава ученичка, която е хвърлила око на учителя по астрономия /нищо сериозно, на ЛС ще се разберем какво ще се случи и тн/
2. Една много лоша учителка, която няма да се връзва на свалките ми, независимо дали ме харесва ... просто ме знае какво говедо съм и не иска да се занимава :D
3. Ученик, в чийто очи съм едва ли не господ :D някой без значение пола или дома, който се интересува от експериментите на Тони и от самия него. Иска да научи колкото се може повече от учителя и да го гледа как се самовзривява, опитвайки се да сътвори някоя нова глупост.
4. Търся си някой, с който да се напиваме и да правим МНОГО големи мизерии :D първата ни задача ще е да напълним обувките на Кристиан Озера с развалени яйца :D /има един, така че още един макс/
5. Някой да вземе готовия герой, който направих cry 
Върнете се в началото Go down
.victoria
Слидерин
Слидерин
.victoria

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyПон Сеп 02, 2013 4:21 pm

#Най-добри приятелки.
#Най-добър приятел.
#Учител (познава баща ѝ и по негова молба следи Виктория, за да се увери, че принцесата на татко е добре).
#Ученик (изпитва чувства към Виктория, но не намира кураж или подходящия момент, за да ѝ каже).
#Черен магьосник (да изнудва Виктория и в замяна опазването на тайната ѝ да иска от нея да бъде негова).
#Гадже (седмокурсник, с който да са двойката на Хогуортс, да са заедно с всички екстри от връзката си само заради славата и властта, но постепенно да започнат да изпитват някакви чувства към другия).
Върнете се в началото Go down
Hyuna~
Слидерин
Слидерин
Hyuna~

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyПон Сеп 02, 2013 5:06 pm

Търся си приятел, с който да се забиват, но само толкова ( с привилегии )
Върнете се в началото Go down
Имоджен Потс
Преподавател
Преподавател
Имоджен Потс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 EmptyПон Сеп 02, 2013 5:30 pm

Stark написа:
Все още имам нужда от:

Stark написа:
Хайде и аз да си потърся нещо.
1. Някоя много палава ученичка, която е хвърлила око на учителя по астрономия /нищо сериозно, на ЛС ще се разберем какво ще се случи и тн/
2. Една много лоша учителка, която няма да се връзва на свалките ми, независимо дали ме харесва ... просто ме знае какво говедо съм и не иска да се занимава :D
3. Ученик, в чийто очи съм едва ли не господ :D някой без значение пола или дома, който се интересува от експериментите на Тони и от самия него. Иска да научи колкото се може повече от учителя и да го гледа как се самовзривява, опитвайки се да сътвори някоя нова глупост.
4. Търся си някой, с който да се напиваме и да правим МНОГО големи мизерии :D първата ни задача ще е да напълним обувките на Кристиан Озера с развалени яйца :D /има един, така че още един макс/
5. Някой да вземе готовия герой, който направих cry 
2 звучи като мен? ;д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Търся си семейство,приятели,врагове,etc... - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Търся си семейство,приятели,врагове,etc...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 30Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next

 Similar topics

-
» Търся си другарче за РП
» Домът на семейство Елементум
» Нашите приятели
» Станете наши приятели
» Търся книги

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Your character, your life :) :: Който търси,намира-