Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG

ИндексТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22553 мнения in 1536 subjects

Share | 

Търся си семейство,приятели,врагове,etc...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Next
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за

Профил
ПисанеЗаглавие: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Сря Авг 14, 2013 1:24 pm

First topic message reminder :

Ако си търсите семейство,приятели,врагове,гадже или каквото и да е - то тук е мястото.

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Anna Romanova
Хафълпаф
Хафълпаф

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Пет Окт 04, 2013 10:42 am

@Ейприл Джоунсън написа:
Search list:
Гадже
НДП
Враг
Искаш ли мен за НДП? :3 pigi xD 
Вижте профила на потребителя
Nell C=
Хафълпаф
Хафълпаф

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Пет Окт 04, 2013 8:40 pm

По някаква съвсем случайна случайност някой да ме иска за приятелче? bam-bum 

Listen to your heart, when he's calling for you; Listen to your heart, there's nothing else you can do; I don't know where you're going and I don't know why; But listen to your heart before you tell him goodbye.
Ейприл Джоунсън
Грифиндор
Грифиндор

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Пет Окт 04, 2013 8:47 pm

Juli написа:
Аз те искам за приятелче
Вижте профила на потребителя http://skyrpg.bulgarianforum.net/
Nell C=
Хафълпаф
Хафълпаф

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Пет Окт 04, 2013 8:48 pm

@Ейприл Джоунсън написа:
Juli написа:
Аз те искам за приятелче
Супер hello 

Listen to your heart, when he's calling for you; Listen to your heart, there's nothing else you can do; I don't know where you're going and I don't know why; But listen to your heart before you tell him goodbye.
Ейприл Джоунсън
Грифиндор
Грифиндор

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Пон Окт 07, 2013 4:08 pm

@Anna Romanova написа:
@Ейприл Джоунсън написа:
Search list:
Гадже
НДП
Враг
Искаш ли мен за НДП? :3 pigi xD 
Естественоhello
Дрю Рой
Грифиндор
Грифиндор

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Сря Окт 09, 2013 1:50 pm

@Ейприл Джоунсън написа:
Search list:
Гадже
НДП
Враг
Гадже?
Luna Blackwell
Грифиндор
Грифиндор

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Сря Окт 09, 2013 2:39 pm

Tърся си гаджеее :Д
Ейприл Джоунсън
Грифиндор
Грифиндор

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Сря Окт 09, 2013 2:55 pm

@Дрю Рой написа:
@Ейприл Джоунсън написа:
Search list:
Гадже
НДП
Враг
Гадже?
YEAH
Елизабет Джонас
Лидер на Смъртожадните
Лидер на Смъртожадните

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Сря Окт 09, 2013 8:51 pm

Списъче:

~ Врагове /колкото повече - толкова повече/
~ Роднини,няколко сладки дечица които да учат сега в Хогуортс..някои да се възхищават на Елизабет...други пък не.
~ Няколко желаещи душички които искат да се присъединят към групата и от смъртожадни?!
~ Уж приятели...може би от ученическите и години.Когато не е била чак толкова зле :д
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Чет Окт 10, 2013 8:10 pm

@Елизабет Джонас написа:
Списъче:

~ Роднини,няколко сладки дечица които да учат сега в Хогуортс..някои да се възхищават на Елизабет...други пък не.
~ Няколко желаещи душички които искат да се присъединят към групата и от смъртожадни?!
~ Уж приятели...може би от ученическите и години.Когато не е била чак толкова зле :д
?
Annabell Miller
Рейвънклоу
Рейвънклоу

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Чет Окт 10, 2013 9:43 pm

Така ето го и моя списък от търсените личности :
1 - Гадже за нещо сериозно може да почнат напълно невинно, но след това и двамата да осъзнаят, че имат повече от приятелски чувства
2 - Бивши
3 - fwb /може повече от един/
4 - Търся някой, който да се държи грубо с Анна още от първата им среща и нещата да стават по-зле и по-зле.
5 - Търси се с враг, с който да се преструват на близки( престорена загриженост, съчувствие и пр ) , но да искат да се унищожат.
Дръж приятелите си близо, а враговете още по-близо
6 - Някой, който знае всичките и тайни и се опитва да ги използва срещу нея
7 - Момче влюбено в Анна но да не признава чувствата си .
8 - Някой, с който да се сближи достатъчно, че да успее да я измъкне от миналото и да я върне в настоящето.Наистина близък човек, заради който си заслужава да остане.
9 - Бивш с , който да имат все още чувства един към друг но да не си ги признават и да твърдят , че се мразят .
10 - Момче в , което е влюбена но не признава чувствата си за да не развалят приятелството си .
11 - Момиче мразещо я заради неопределена причина
12 - брат /по-голям /
13 - сестра /по-малка /
14 - братовчеди /3-4/
15 - Врагове
16 - Нещо като приятел или не точно по-скоро враг , който да се опитва да я премахне от пътя си.
17 - Момиче , което я мрази защото е по-добра от нея
18 - 2 БФФ-та момиче и момче
19 - Приятели /4-5/

Последната промяна е направена от Annabell Miller на Пон Окт 14, 2013 3:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Елизабет Джонас
Лидер на Смъртожадните
Лидер на Смъртожадните

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Пет Окт 11, 2013 11:14 am

@Rebekah. написа:
@Елизабет Джонас написа:
Списъче:

?
Предполагам искаш да си ми враг?Вземам те ^.^
claudia le fay
Черен магьосник
Черен магьосник

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Пет Окт 11, 2013 7:39 pm

- FWB.
- Врагове.
- Някой, който иска да я убие.
- Drinking buddy.
Luna Blackwell
Грифиндор
Грифиндор

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Пет Окт 11, 2013 9:58 pm

@claudia le fay написа:
- FWB.
- Врагове.
- Drinking buddy.
Може ли да съм ти Дринкинг бъдито :ДДД :)
claudia le fay
Черен магьосник
Черен магьосник

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Пет Окт 11, 2013 11:37 pm

@Luna Blackwell написа:
@claudia le fay написа:
- FWB.
- Врагове.
- Drinking buddy.
Може ли да съм ти Дринкинг бъдито :ДДД :)
Ой, миличка... може да измислим нещо, мдам. ^^ Пиши лс.
Vishous
Преподавател
Преподавател

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Нед Окт 13, 2013 11:57 pm

@Annabell Miller написа:
Аз, но имай предвид, че в главата ми се върти нещо мръсно, което може хич да не ти хареса :D

Annabell Miller
Рейвънклоу
Рейвънклоу

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Пон Окт 14, 2013 3:04 pm

Stark написа:
@Annabell Miller написа:
Аз, но имай предвид, че в главата ми се върти нещо мръсно, което може хич да не ти хареса :D
Доообре взимам те ^^ добавям те в приятели въпреки , че не си много добронамерен :Д
Vishous
Преподавател
Преподавател

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Вто Окт 15, 2013 1:09 am

@Annabell Miller написа:
Stark написа:
@Annabell Miller написа:
Доообре взимам те ^^ добавям те в приятели въпреки , че не си много добронамерен :Д
Хахаха добре, пиши ми лс, ако ти се играе, да си дооформим идеята и да спретнем нещо.

.victoria
Слидерин
Слидерин

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Вто Окт 15, 2013 9:48 am

#Най-добри приятелки.
#Най-добър приятел.
#Учител (познава баща ѝ и по негова молба следи Виктория, за да се увери, че принцесата на татко е добре).
#Ученик (изпитва чувства към Виктория, но не намира кураж или подходящия момент, за да ѝ каже).
#Черен магьосник (да изнудва Виктория и в замяна опазването на тайната ѝ да иска от нея нещо).
#Гадже (седмокурсник, да са заедно с всички екстри от връзката си само заради славата и властта, но постепенно да започнат да изпитват някакви чувства към другия)
#Далечен/а братовчед/ка
.
Annabell Miller
Рейвънклоу
Рейвънклоу

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Вто Окт 15, 2013 12:07 pm

@.victoria написа:
#Най-добри приятелки.
#Най-добър приятел.
#Учител (познава баща ѝ и по негова молба следи Виктория, за да се увери, че принцесата на татко е добре).
#Ученик (изпитва чувства към Виктория, но не намира кураж или подходящия момент, за да ѝ каже).
#Черен магьосник (да изнудва Виктория и в замяна опазването на тайната ѝ да иска от нея нещо).
#Гадже (седмокурсник, да са заедно с всички екстри от връзката си само заради славата и властта, но постепенно да започнат да изпитват някакви чувства към другия)
#Далечен/а братовчед/ка
.
Аз ?
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Сря Окт 16, 2013 3:46 pm

Добрем.. Така, ето и моя списък:
1. Най-добър злодей(Приятел, но лош по възможност)

2. Най-голям враг

3. Жена/Мъж, който или която иска да ме издаде на директора и да си правим мръсни номера постоянно.

4. Гадже( Ако може да е редовен)
Адам Стоукс
Изрод №1 (Адам Стоукс)
Изрод №1 (Адам Стоукс)

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Сря Окт 16, 2013 7:37 pm

@Каролина Беликов написа:
~ Някое добро момченце което да чувства Карол като своя сестра :Д да са си близки...да.Каролина да му надува главата с глупости и той да я изслушва..бла-бла-бла.
Аз? Ако мястото все още е свободно :)
Скарлет Ревънъс ღ
Черен магьосник
Черен магьосник

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Пет Окт 18, 2013 12:34 pm

- Гадже /сериозен и за предпочитане да не е черен магьосник /
- Бивши
- fwb /може повече от един/
- Момче влюбено в Скарлет но да не признава чувствата си . /ученик/
- Бивш с , който да имат все още чувства един към друг но да не си ги признават и да твърдят , че се мразят . /учител/
- Момче в , което е влюбена но не признава чувствата си за да не развалят приятелството си . /ученик/
- Другарче за РП /минало , бъдеще , сънища и гиф/
- Братя /по-голям и по-малък може да са всякакви ученици , учители магьосници и черни магьосници/
- Сестра /по-малка за предпочитане да е ученичка/
- Братовчедка и братовчед
- Врагове /колкото повече толкова повече/
-Учителка , което я мрази /причината ще измислим на ЛС/
- 2 БФФ-та момиче и момче
- Приятели /4-5 няма значение пола и какви са /
- Някой от който има дете и се опитва да го накара да приеме бащините си права /не ученик/
- Племенник и племенница /ученици/
- Дъщеря /на 4 най-вероятно няма да намеря нито пък някой ще се навие да си направи толкова малък герой но ...аз да пробвам/
- Осиновена дъщеря и осиновен син /ученици/

Моля пишете ми на ЛС , защото не следя темата а аз ще задраскам нещата , които съм намерила .

Последната промяна е направена от Скарлет Ревънъс ღ на Пет Окт 18, 2013 6:34 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Елизабет Джонас
Лидер на Смъртожадните
Лидер на Смъртожадните

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Пет Окт 18, 2013 12:44 pm

@Елизабет Джонас написа:
Списъче:

Annabell Miller
Рейвънклоу
Рейвънклоу

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   Пет Окт 18, 2013 1:03 pm

1 - Гадже за нещо сериозно може да почнат напълно невинно, но след това и двамата да осъзнаят, че имат повече от приятелски чувства
2 - Бивши
3 - fwb /може повече от един/
4 - Търся някой, който да се държи грубо с Анна още от първата им среща и нещата да стават по-зле и по-зле.
5 - Търси се с враг, с който да се преструват на близки( престорена загриженост, съчувствие и пр ) , но да искат да се унищожат.
Дръж приятелите си близо, а враговете още по-близо
7 - Момче влюбено в Анна но да не признава чувствата си .
8 - Някой, с който да се сближи достатъчно, че да успее да я измъкне от миналото и да я върне в настоящето.Наистина близък човек, заради който си заслужава да остане.
9 - Бивш с , който да имат все още чувства един към друг но да не си ги признават и да твърдят , че се мразят .
10 - Момче в , което е влюбена но не признава чувствата си за да не развалят приятелството си .
11 - Момиче мразещо я заради неопределена причина
12 - брат /по-голям /
13 - сестра /по-малка /
14 - братовчеди /3-4/
15 - Врагове
16 - Нещо като приятел или не точно по-скоро враг , който да се опитва да я премахне от пътя си.
17 - Момиче , което я мрази защото е по-добра от нея
18 - 2 БФФ-та момиче и момче
19 - Приятели /4-5/
Sponsored content

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си семейство,приятели,врагове,etc...   

Търся си семейство,приятели,врагове,etc...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 30Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Next