Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум. 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум. 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум. EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум. EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум. EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум. EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум. EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум. EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум. EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум. EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум. EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 13 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 13 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Solembum
Смъртожаден
Смъртожаден
Solembum

Профил
ПисанеЗаглавие: Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум.   Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум. EmptyСря Дек 24, 2014 7:05 pm

Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум. Tumblr_my8vkswYSs1r4v6zvo1_500
Големия котарак стрелна с поглед плъха, който с писукане се скри в дупката си, но не помръдна от мястото си, веейки опашка като махало, докато разсеяно ближеше лапата си и правеше котешката си баня. А нека ви опиша и самия котарак. Това беше една едра, дългокосместа черна котка с менящ се цвят на очите. Толкова пухкава, че едвам можеш да се спреш да не прокараш пръсти през тази черна феерия и да почешеш гореспоменатият любимец зад ухото.
Стъпките на магьосниците отекваха в стълбището преди да влетят в залата и да срещнат погледа на котката.
-Къде е, Дженинкс, къде е Алекзадър Холмс?-попита единия, но явно не получи уместен отговор.
-Господа, господа, мисля че това което търсите е тук.
Мъжете панически се заоглеждаха, преди отново да спрат погледи върху котаракът, който преспокойно ги гледаше от масата върху която лежеше. Котаракът лениво се изправи, преди да замахне с опашката си и да изрече смъртоносни заклинания и към двамата.
След като възвърна човешкия си облик, Алекзандър Холмс замахна с пръчката си още веднъж, след което тихо промълви:
-Инсендио.
След това група деца видяха мъж с качулка бързо да се отдалечава от горящата сграда.
***
-Пациент запись 304, 2009 с подписью и печатью Волшебное КГБ-
Имя и отчество :Нет. он называл себя "Солембум"
Лет:19
Диагноз: Галлюцинации. Пациент утверждал, что он слышал голоса в своей голове, и он видит разные образы.
Примечания: пациент требует постоянного контроля. Он освоил черную магию. Утверждается, что голоса в голове заставили его убить и что он слушал их. Планируемые обзоры пациенту каждые шесть месяцев.
Уровень безопасности: самый высокий возможно. Это опасно больной и должен охранять как лучше.


***
Тик-так. Тик-так.
Часовника в тапицираната стая неуморно тиктакаше, при все че и той също беше тапициран.
Клепките му се отвориха, разкривайки мастилено сините му очи, а тъмнокосата му главица бавно се вдигна от вледенената възглавница. Той издиша, и поради ниската температура, дъхът му излезе на пара. Усмирителната му риза висеше на парчета от другия край на леглото, но на нея не и правеше впечатление. Отметна одеалото си спусна краката си извън леглото.
Пръстите на крачетата му достигнаха студения под и той потрепна. След това босите му ходила го понесоха към тоалетката. Той се огледа в заскреженото огледало, което бе така направено, че да не може да се счупи и отново въздъхна.
Върна се обратно и седна на леглото си, оглеждайки своеобразния си затвор.
Алекзандър...
Той живееше в този фризер вече години, така че вече нищо не му правеше впечатление. Да живееш в единственото студено място в Ада(така обитателите на Психиатрична клиника Безсонница наричаха дома си) беше странно, но не и невъзможно.
Крачетата му отново защъпуркаха по мраморния под, когато той се спря пред тапицирания гардероба и навлече някакви дрехи, колкото да не е напълно гол. Отново се намери пред тоалетката. Оглеждайки се в огледалото, той не можеше да се познае.
Приготви се.
Изкара изпод исполинското легло кутия за обувки и бавно напъха крачетата си в маратонките си. След това върна всичко на мястото му и се взря очаквателно във вратата.
-Господин Солембум? Време е да излезете вече от тук.-обади се стражар. Той кимна и покорно го последва навън от ледения си затвор. Вън от Карцера. Вън от Клиниката. Малко хора знаеха, че това беше началото на края. Началото на поредицата от убийства за зоомагът, който отдавна бе решил да се присъедини към Смъртожадните...
Тик-так. Тик-так.
Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум. Tumblr_my8vkswYSs1r4v6zvo2_r1_500
*Alexander Holmes, although now calling himself Solembum*25*Death eater*is an animagus, a black norweigan forest cat with managing eye-colour*


Последната промяна е направена от Solembum на Съб Дек 27, 2014 3:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
The Sorting Hat
Разпределителната шапка
Разпределителната шапка
The Sorting Hat

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум.   Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум. EmptyСъб Дек 27, 2014 11:56 am

Какво мога да кажа освен : Добре да ни е дошъл един нов Черен Магьосник от който се обзалагам Смъртожадните ще очакват много!

Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум. 484101_242116585934138_1258856397_n_large

Одобрен и добре дошъл  smiley


(:
Върнете се в началото Go down
 

Познат съм под много имена. Ако търсите правилното, ще трябва да търсите другаде. Въпреки това, можете да ме наричате Солембум.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» 200 имена от Хари Потър
» Кой, какъв е в този свят [Имена, които биха ви помогнали]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Your character, your life :) :: Създаване на герой-