Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
след няколко дена  1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
след няколко дена  1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
след няколко дена  EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
след няколко дена  EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
след няколко дена  EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
след няколко дена  EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
след няколко дена  EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
след няколко дена  EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
след няколко дена  EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
след няколко дена  EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
след няколко дена  EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 19 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 19 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects

Share
 

 след няколко дена

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: след няколко дена    след няколко дена  EmptyВто Дек 16, 2014 8:37 pm

Всеки има гадни дни нали? Е моят беше точно такъв гаден с главно Г. Първо се успах и закъснях за контролното си по Астрономия, пропуснах и закуската, след това блузата ми се скъса така че нямах избор и ми се наложи да изкачвам седем етажа нагоре за да се преоблека както и да изтърпя подмятанията от страна на слидеринци.. Вярно беше че преди излизах с Слидеринци но за бога те имаха малко повече мозък в главите си.
 Стихнах пред портрета на Дебелата дама и бързо казах паролата, портретът се отмести и прекрачих прага. В общата стая все още имаше ученици главно момчета от седми курс - мързеливи лъвове. Минах покрай тях бързо и се изкачих по витата стълба водеща съм женските спални. Първа врата...Втора врата...Трета врата... Накрая последната шеста на моят курс, вратата бе открехната това значеше че или някое от момичетата току е излязло и не съм я видяла или че някои още спи и в двата случая не ми пречеше. Разтворих вратата до край и прекрачих прага.
Пльосс... Звукът от разливаща се течност се разнесе из цялата кула сигурно, върху мен се бе изсипала кофа с слуз. Изтрих с ръце лицето си и стиснах юмруци много добре знаех от кого е този долен номер.. Без да обръщам внимание на фактите: скъсана блуза и стичаща се слуз тръгнах към общата стая където се огледах за русокосото момче. Попадайки пред очите ми, отидох пред фотьойла и го изритах силно
- Ставай спяща красавице. Ще си платиш за този номер.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Hugo Crouser.
Грифиндор
Грифиндор
Hugo Crouser.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: след няколко дена    след няколко дена  EmptyВто Дек 16, 2014 9:49 pm

Хюго, Хюго, никога ли нямаше да ти омръзне?
Пакостите бяха като въздуха, нужен му, за да диша. Като кислорода, танцуващ валс в белите му дробове, вдъхващ живот. Бяха сладки, повече дори от шоколад. И сладък беше всеки момент от организацията на забавата, най-вече, когато излизаше с чисти ръце. Рядко се случваше, но не защото нашето момче не умееше да се прикрива, а защото най-сладко беше огненият поглед на жертвата, с който го изпиваше. И той избухваше в смях, безумен и неконтролируем луд смях.
Синеокото момче стоеше в общата стая, отпуснал се удобно върху дървеният стол и говореше с едно от момчетата, намиращо се непосредствено до него. Обсъждаха поредния час по Отвари и подмятаха по някои и друг дебел коментар, в посока на досада. Почти беше забравил за щуротията, която беше сътворил днес, но не и гневната Емили.
Изваден неочаквано от разговора си, Хюго изпраща недоволния си поглед към нея. Сините ириси приклещват самодоволно нейните кафеви и вижда топката огън, погълнала ги. Впрочем – отива й. Блещукат на фона на бледата кожа, а това искрено го забавлява.
- Ето тук ни е разликата. Винаги съм си бил  красавец, но не можем да кажем същото за теб.
Коментарът му веднага го изстрелва в черния й списък и това сякаш гали самочувствието му. С пръсти преминава от двете страни на тялото й, спазвайки десет сантиметрова дистанция и поклаща нахално глава. Плътните розови устни отдавна играят по лицето му, изпращайки усмивката и в очите му, придобили няколко по-топли нюанса.
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: след няколко дена    след няколко дена  EmptyВто Дек 16, 2014 10:22 pm

Не съм била красива ли, ама този как си позволяваше.. Изобщо не ме интересуваше нито кой курс е нито какъв е, никой нямаше право да ми говори така. Малко след като прокара пръсти по тялото ми, моята длан си проправи път към лицето му оставяйки алено червен отпечатък на бузата му. Не пропуснах и да забия и ноктите си в плътта.
- Моля ти се, не ми говори точно ти за красота имайки предвид че нито едно момиче не те е погледнало досега.
Това момче определено знаеше как да ядоса в хората и за няма и няколко часа да се изкачи до първо място в Черният им списък. Все още бях ядосана.. Ядосана е мека казано. Единствената причина поради която не бях отнела точки е че бяхме от един дом. С един бърз замах на пръчката си и слузта изчезна все едно никога не е падала отгоре ми.
- А вие търтеи такива защо не сте в час?
П.п - Сориии кратко е
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: след няколко дена    след няколко дена  Empty

Върнете се в началото Go down
 

след няколко дена

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Хогуортс след няколко дена
» Хогмийт след няколко дена
» След няколко дена в Забранената гора
» Хогуортс: След няколко часа
» След няколко седмици в Хогсмийт

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Бъдеще-