Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 15 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 15 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects

Share
 

 Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Tayuya.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Tayuya.

Профил
ПисанеЗаглавие: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyЧет Сеп 11, 2014 3:52 pm

First topic message reminder :

— Виждаш ли топката, Цербер? Искаш ли я? Седни!
Цербер я зяпна смаяно. Ние също.
Трите глави се наклониха настрани. Шест ноздри се разшириха.
— Седни! — заповяда отново Анабет.
Бях сигурен, че в следващия миг ще се превърне в най-голямата кучешка бисквитка в света.
Вместо това обаче Цербер се облиза с трите си езика, отпусна се на задните си лапи и седна, като смаза няколко мъртви, които минаваха под него към опашката АВТОМАТИЧНА СМЪРТ. С едва чуто съскане като от изпуснати гуми те се разсеяха във въздуха.
— Добро момче! — похвали го Анабет.
И му подхвърли топката.

Рейчъл бе направо потънала в книгата си, макар и да знаеше, че сега не му бе най - доброто и удобно време за четене. Трябваше да събере останалата част от нещата си и да ги прибере в куфара, но това просто нямаше как да стане. Самия факт, че книгата бе интересна и тя искаше да я завърши далеч не помагаше. Пък и Бари постоянно вадеше дрехите, които момичето слагаше разсеяно в куфара. Нищо чудно да слагаше някакви ненужни неща и затова кучето да правеше този номер.
- Рейчъл! Томас! Оправяйте се най - сетне, влака няма вас да ви чака! - заяви майка им докато им приготвяше сандвичи за по пътя.
Малкото и братче мина покрай отворената врата на стаята и. Погледна я така сякаш Таюя е паднала от Марс и после продължи нататък теглейки куфара си след себе си. Червенокоската едва се стърпя да не му се оплези...той бе толкова странен понякога..., но пък си бе нейния брат и тя го обичаше.
- Хайде Бари, помогни ми с опаковането на багажа. - и не след дълго с помощ от кучето всичко нужно бе набутано в куфара на момичето. Совата бе прибрана в кафеза си, а кучето бе ограничено - за негова жалост - от каишката. И така семейството се качи в колата и тръгнаха към гара Кинг Крос.

- Почти няма места. - заяви баща им докато паркираше. Както винаги идваха с около час по - рано. Родителите им като едни истински мъгъли постоянно трепереха за тях, макар и всъщност да бяха изключително горди с двете си магьоснически дечица. Майка и понякога правеше физиономии докато Рейчъл и разказваше за Хогуортс, но като цяло бе усмихната жена, която нямаше нищо против магията. Баща и го приемаше още по - лесно. Той дори обожаваше всички онези джунджурийки които Рейчъл и брат и купуваха от Диагон - Али. А шоколадовите жаби му бяха любимите, даже покрай децата бе започнал и своя колекция от картички с магьосници, нещо което далеч не бе в негов стил.
- Таюя... - повика я майка и докато вървяха към перона. Червенокоската се сепна и обърна. Виждаше се, че Елизабет Блекбърд имаше да казва нещо на своята дъщеря. Двете изостанаха докато Томас и баща им вървяха напред сред другите хора към перон девет и три четвърти.
- Какво има мамо? Всичко наред ли е? - притеснено попита Таюя. Майка и поклати глава.
- Ще ти кажа нещо, но ... не казвай на брат си, чу ли? - заяви майка и, от което Рейчъл настръхна. Никога не бе чувала майка си да говори така. Гласът и бе пропит с болка и ужас...в очите и се четеше притеснение и дори паника. - Чувствам се длъжна да ти го кажа...защото трябва да те предпазя от него...да не направиш тази грешка...Рейчъл...онова момче Томас Блейк за което толкова много си ми говорила...той е мой син.
Ама какво...всичко около Таюя сякаш се сгромоляса. Очите и се изцъклиха, тялото и се разтрепери. Премигваше объркано, отвори уста, но после пак я затвори. Просто не можеше да го асимилира, не можеше да го приеме.
- Хаха, много безвкусна шега мамо! А сега по същество..какво има?
- Мислиш, че се шегувам? Направих грешка Рейчъл...беше година преди да срещна баща ти! Просто като те чувам как говориш за него... нямаше как да не ти кажа истината! А сега върви напред, влака ще тръгне скоро.
И с тези думи майка и показа, че с разговора е приключено. Таюя обаче не бе никак доволна, обърна и гръб и забута куфара през перона изчезвайки в стената между девети и десети перон. Нямаше желание да се сбогува с родителите си, защото нямаше желание да вижда майка си...особено след като и бе разкрила нещо такова...това, това бе ужасно!!! Дали баща и изобщо бе наясно, че тя има друго дете? А тя самата какво си бе мислела? Миналото лято когато бе видяла Томас, каква ирония вече имаше двама братя с това име, се бе отдръпнала и си бе сложила една маска...сега Таюя разбираше защо.
- Брат...тя определено се шегува с мене... - намери едно празно купе и бутна вътре куфара си. Нали си бе дребничка нямаше как да го качи над седалките затова се опита да го набута отдолу, но това не бе далеч толкова удобно тъй като половината куфар стърчеше, но пък Бари и совата изглеждаха доволни, кучето се бе излегнало на седалките срещу нея, а кафеза на совата бе в единия ъгъл, а птицата бе скрила глава под едното си крило.
- Някои родители подаряват на децата си коли за последната или предпоследната им година в училище..дори метли в нашия случай...и на книги ще се зарадвам разбира се, но пък чак да ми подарят брат...много мило от тяхна страна..от нейна страна...
Изръмжа недоволно и извади книгата от чантата която бе наметнала през рамо, но така и не успя да се съсредоточи в нея.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyСря Сеп 17, 2014 9:21 pm

Томи? Умът ми бе прекалено замъглен и ми отне няколко секунди да осъзная, че говори за малкия си брат. Боже, това нямаше да стане. Нямаше аз да съсипа живота на едно малко момче, но не можех да и го каже. Нямаше как да я оставя да се оправя сама с цялата тази каша, но в крайна сметка може би майка му трябваше да му каже истината. Като гледах колко време и е отнело да каже на Рейчъл, не можехме да разчитахме това да се случи скоро. Изведнъж върху главите ни започна да се изспива истински порой. За секунди бяхме целите мокри и ми идеше да избухна в смях. Точно се наканих да кажа всичко това на червенокоската, но в този миг тя ме събори на земята и се оказа върху мен. Виждах желанието изписано в очите и, но всичко това беше нередно. Ние бяхме брат и сестра, не можех просто да я целуна.
Опитах се да се стегна и да я отместя от себе си, но волята ми се пречупи и миг по-късно започнах да я целувам. Вече нямаше нищо друго освен аз и тя. Умът ми се събуди и осъзнах какво правя. Дръпнах я от себе си и я погледнах.
-Не мога да го направя. Ти си ми сестра, колкото и да те обичам.. Просто не мога да го направя. Неестествено е. Не мога да избия от главата си мисълта, че сме една кръв. Съжалявам.
Върнете се в началото Go down
Tayuya.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Tayuya.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyСря Сеп 17, 2014 9:29 pm

- Половин кръв. - измрънка Рейчъл гледайки калта. Дъждът се усили, ако това изобщо бе възможно. Вятърът стана леден, а над гората се спусна мрак. Червенокоската потръпна от ужас. Мразеше това място когато придобиеше такъв вид. Огледа се да не би нещо да изскочи от някъде, но май истината бе, че избягваше погледа на ... брат си. Да, на брат си. Насили се да го погледне. - Знам. И съжалявам за това.
Надали имаше нещо друго за което съжаляваше толкова. Не разбираше защо майка им го бе изоставила и защо само една година по - късно бе родила нея, която бе прекарала невероятно детство в мило и любящо семейство. Облиза устни от притеснение, а и просто за да се наслади на това, че до преди малко неговите бяха я докосвали там.
- Моля те...един последен път... - прошепна тя навеждайки се леко над него. - За последно...и повече няма да ти се пречкам...никога. Защото каквото и да говориш...не мисля, че си влюбен в мен. Все пак няма какво да се лъжем. Ти си едно от най - желаните момчета наоколо, за теб има опашки от момичета..и си бил сигурно със стотици от тях. А аз... аз съм просто една пречка, нещо нежелано, нещо от което никой няма ползва. Моля те...за последно..
Преглътна тежко буцата която се бе появила в гърлото и, и надигна ръка за да го погали по бузата.
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyСря Сеп 17, 2014 9:43 pm

Погледнах я гневно... Секунди по-късно вече я държах във въздуха и я притисках към дървото. Устните ми намериха нейните и светът отново се изпари. Нямаше да спра да я целувам. Никога. Тя беше права, половин кръв не беше кой знае какво. Дръпнах се леко, но без да я пускам да стъпва на земята.
-Не ми казвай какво чувствам. От първия миг, когато те видях ти стана единственото момиче. Никой друга нямаше значение. Исках само теб. Да, може да съм бил с някои от тях, да може да съм ги харесвал... Но обичам само теб. - Чувствата бушуваха в главата ми. Вече и двамата бяхме подгизнали и ако не се скриехме някъде на сухи, скоро щяхме да бъдем с племония. Пуснах Рейчъл на земята и впих поглед в очите и.
-Не смей да ми казваш, че не съм влюбен в теб. И никога, абсолютно никога не смей да се наричаш пречка. - Тонът ми издаваше гнева в гърдите ми. Студът, който по-принцип ми действаше успокояващо, сега само разпалваше огъня, бушуващ в кръвтта ми. - Не знам какво ще правим сега Рейч... Искам да съм с теб... И знам, че не мога да съм с теб. Не е редно. Извратено е. Грешно е. Но е желанието е по-силно от мен... И ми е трудно да контролирам и него и себе си. - Последното изречение се бе изплъзнало от устните ми. Само.
Върнете се в началото Go down
Tayuya.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Tayuya.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyСря Сеп 17, 2014 9:55 pm

В стомаха и запърхаха пеперудки когато гърбът и се опря в ствола на дървото. Не можеше и не искаше да си поеме дъх между целувките. Просто имаше нужда от него, от устните му, от докосванията му, от това да чува гласът му и дишането му и биенето на сърцето му...просто да е той и да е до нея.
- Аз... - промълви задъхано отново. Бе казала "последно" затова щеше да преглътне изкушението и нямаше да го докосне и нямаше да го целуне. Макар да искаше абсолютно същото. Него. Знаеше, че това е грешно и извратено и нередно, но ... го искаше. - Е значи някой от нас трябва да си жертва половината кръв.
Опита се да се пошегува тя, но май не се получи много. В небето пък отекна тътена на светкавица. След малко поляната бе осветена за миг, а после отново потъна в мрак.
- Трябва да се скрием някъде...знам едно място. - тя се отдръпна от него и му подаде ръка. Надяваше се да може да се ориентира и да стигне до Скритата барачка бързо и без проблеми. Това бе малка къщичка която някои използваха - тези които подозираха за съществуването и - в близост до замъкът. Бе скрита зад огромен жив плет и бръшлян, сред много дървета, храсти и цветя. А най - хубавото бе, че бе дървена и уютна. Вътре имаше камина, удобни канапета и диван, дори няколко стаи за гости на втория етаж, и две спали на първия, но рядко се използваше защото малко хора знаеха за съществуването и.
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyСря Сеп 17, 2014 10:17 pm

Кимнах леко. Наистина трябваше да се махнем от този дъжд, но вече се свечаряваше и ако някой разбереше, че не сме в замъка щяхме да имаме невероятни проблеми. Е, понякога риска си струваше. Обърнах се към Рейчъл.
-Не мисля, че имаме как да сме по-мокри от сега, но ако се окажем на сухо, мога да запаля огън и поне да се стоплим. Не, че има значение, но докато стигнем до където и да е, ще станем на ледени висулки. - Поех си дълбоко въздух. Така или иначе днес си споделяхме тайни, така че може би нямаше да е толкова лошо да и споделя и някоя моя тайна. Погледнах сестра си и си поех дълбоко въздух.
-Виж, недей да пищиш... И ако кажеш на някой, ще закуся с теб. - Направих няколко крачки назад и се концентрирах. Трябваше да вложа малко повече усилия от обикновенно, защото за пръв път не бях сигурен дали искам да го направя. - Просто се качи и казвай на глас посоките.


Тежки лапи се удариха във влажната пръст. Вълкът подуши въздуха и усети аромата на дъжда, мократа пръст и поникващата трева. На него водата не му пречеше, не му беше студено, не забелязваше, че е морък. Белия вълк вдигна глава и кристално сините му очи се впиха в момичето пред него. През очите на животното Рейчъл беше още по-красива. Виждаше по-добре, виждаше всеки детайл. Той отново погледна червенокосто момиче и просто чакаше, тя да се качи върху него.
Върнете се в началото Go down
Tayuya.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Tayuya.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyЧет Сеп 18, 2014 3:56 pm

Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 7613349v
Скритата барачка

След като пред нея се появи големия бял вълк, Рейчъл изгледа уж ядосано Том.
- Значи си бил ти? - скръсти ръце пред гърдите си тя. Само, че се засмя. - Е определено правя разликата между вълк и куче....куче такова!
Оплези му се и тръгна към него. Не след дълго той тичаше из гората, а тя му даваше насоки. Така и стигнаха до скритата къщурка. Рейчъл слезе от гърбът му и отиде да отвори вратата, вътре бе тъмно и миришеше на застоял въздух.
- Е явно скоро никой не я е ползвал... - запали лампата и отиде да отвори един от прозорците, колкото да може да се диша наоколо. Въпреки бурята щеше да рискува. Дано обаче вътре не влезеше дъжд и не се счуеше нещо. - Добре дошъл. Това е..ами скритата къщурка. Открих я преди около година. В доста случай е по - удобна от замъкът.
Седна на близкия диван и се сети, че скицника е останал в гората....това малко я натъжи, но не бе нещо което да не и се бе случвало и преди. Пък кой знае..., ако откриеше картините можеше и да опита да ги възстанови с магия.
- Сега за наказание ще те нарисувам във вълча форма някога! - каза решително червенокоската усмихвайки се закачливо на брат си. - И после вълците били изчезнали от тук...да бе.
Погледна към камината която бе пуста и студена, а в съзнанието и изскочиха сцените от преди мялко. Как той я бе опрял в дървото и я бе целувал с такава страст и жар...защо на нея? Защо от всички деца в Хогуортс той трябваше да е неин брат? Защо, защо...
- Сърдиш ли ми се? - попита тихичко без дори да отмества поглед от камината и играейки си нервно с пръстите на ръцете си.
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 1:47 pm

Вълкът вдигна поглед и очите му се намръщиха. Приближи се бавно към нея и ясно искаше да и покаже, че няма да позволи да го наричат куче. Вдигна глава към тавана и рязко изтръска козината си от водата, стараейки се да измокри максимално много момичето. След като мисията му беше изпълнена, той седна кротко на земята... И след миг го нямаше.

Изправих се и погледнах намусено Рейчъл.
-Куче ли ме нарече? - Той се приближи и я погъделичка леко. - Куче, а? Да, сърдя се. - Опитах се да се престоря, но просто не ми се получи. Свалих наметалото си и се огледах. Мястото наистина изглеждаше много уютно. Осташе само да запаля огън и да се стоплим. Видях в ъгъла купчина сухи дърва и се ухилих. Време беше да се престоря на бой скаут и да запаля огъня по мъгълския начин. След малко в камината играеха весели пламъци и аз се обърнах към Таюя.
-Първо, вълците тук наистина са изчезнали. Аз съм изключение... Специален съм. - Ухилих се. - И съм скромен разбира се. Второ, тук е страхотно. Трето, ако пак ми кажеш, че съм куче ще си имаш неприятности. Иии четвърто... Няма да ме рисуваш. - Опитах се да кажа последното с твърд тон, но не можех да спра да и се усмихвам. Въпреки смущаващата новина от преди малко аз пак бях щастлив, че съм тук с нея. Затоплих ръцете си на огърня, но осъзнах, че дрехите ни все още са мокри. Огледах се и видях купчината одяла в ъгъла на дивана.
-Не се смущавай, но мисля, че ако се съблечем ще се стоплим доста по лесно. - Свалих набързо подгизналите си дрехи и оставайки полугол седнах на леглото, наметвайки едно одеало.
Върнете се в началото Go down
Tayuya.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Tayuya.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 2:01 pm

Рейчъл повдигна вежда и го огледа. Той говореше бързо пък и се събличаше в същото време. Тя подсвирна когато го видя , но той бързо се уви в одеялото.
- Секси... - измърка доволно червенокоската, а после се засмя. Имаше нещо вярно в думите му, но определено и бе леко неудобно. Но замръзваше. Въпреки огъня и бе студено и леко трепереше. Накрая колкото и да не и се искаше се изправи и свали блузата си, като се обърна с гръб към Том. Отиде до одеялата и взе едно от тях. Наметна го върху себе си, а с една ръка разкопча панталоните си и ги събу. Върна се до дивана обвила ръце около себе си за да не падне одеялото. - Първо - ти си куче! И второ ще те нарисувам! Дори, ако се наложи по памет. И трето... не, няма трето.
Седна до него свивайки се в завивката. Много и бе интересно какво ще стане, ако продължи да му казва "куче". Тя имаше талант да се забърква в неприятности и сега дърпаше дявола за опашката, но една част вътре в нея искаше да разбере подробностите на "неприятности".
- Ти си едно голямо секси рошаво куче...ама не си го чул от мен. - облегна глава назад на дивана, но не и бе много удобно затова се сви настрани слагайки червената си главица на едната странична облегалка, като не поглеждаше към Том, а си мислеше за случилото се на поляната. - А горе има и няколко спални..., ако ... искаш да поспиш.
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 2:26 pm

Спални... Секси съм... Рейчъл май наистина прекалено бързо забравяше важната подробност, че сме брат и сестра. Лошото беше, че аз също имах къса памет. И стана още по-къса, когато я видях да се съблича. Опитах се да прогоня мислите от главата си и се концентрирах върху факта, че тя два пъти ме нарече куче. Вдигнах поглед към нея и се усмихнах. Очите ми тайно я събличаха, но продължавах да се опитвам да игнорирам това. Скочих към нея, без да обръщам внимание на одеалото, което се изхлузи от раменте ми и полулегнал отгоре и прошепнах.
-Ако спреш да ме ядосваш, може и да ти дам да ме нарисуваш... Мога да убедя и Бари да стои мирно, когато ги рисуваш... - Исках да я подкупя и съдейки от блесналия и за секунда поглед май успявах. Ухилих се и добавих. - Но... За последен път ти казвам: Няма. Да. Ме. Наричаш. Куче. - Знаех, че има гъдел, беше си проличало пред миг. Пръстите ми намериха корема през завивката и започнах да я гъделичкам. Скоро и нейното одеало се беше оказало на земята.
В този миг загубих контрол. Беше прекалено красива, прекалено съвършенна, за да ми пука за това, че ми е сестра. Дръпнах се леко и я погледнах. Знаех, че го иска също като мен. Личеше и. Наведох се бавно и впих устни в нейните, притискайки я към себе си. Не ми пукаше колко е грешно и колко нередно. Исках я, тя мен също. Останалото нямаше значение.
Върнете се в началото Go down
Tayuya.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Tayuya.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 3:24 pm

Тя се подсмихна, но малко се стресна когато той изведнъж се озова отгоре и, а одеялата се свлякоха на земята. Тялото му се допираше в нейното и я караше да изгаря и крещи отвътре. Искаше го, но не можеше да го има. Защото не бе редно. И докато тя си мислеше колко невероятен е той и каква късметлийка беше само и как съдбата и бе била шута относно него, той говореше и говореше и я целуна.
Настоятелна, страстна и пламенна целувка. Нещо което Таюя никога не бе получавала от някого. Очите и се разшириха, тялото и се вцепени. Първоначално не знаеше какво да прави, но после започна да му отвръща. Ръцете и започнаха да се плъзгат по тялото му, а когато тя насочи главата му към вратът си от устните и се изтръгна стон. И точно това я накара да се дръпне леко нагоре до седнало състояние и да го погледне в очите.
- Не! - поклати глава. - Не можем...аз съм...Том моля те, не ми го причинявай...
Като за начало нямаше намерение да спи с брат си, защото по дяволите колкото и да го желаеше той бе неин брат. И второ...ни най - малко не искаше да губи девствеността си на прашен диван, независимо, че изкушението бе огромно защото пред нея стоеше едно от най - прекрасните момчета в училището...нейния брат.
- Ти си мой брат...и в гората ти казах "За последно"...и наистина мисля, че трябва да е така... - сведе глава надолу. Цялата се бе изчервила. - Пък така и така...не мисля, че ти се занимава с момичета без опит...
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 6:34 pm

Дръпнах се толкова рязко, колкото и бях започнал с това. Явно бях сгрешил, че и тя иска това, което и аз. Седнах обратно на дива и вдигнах одеалото си. Щяхме да водим нормален разговор, нямаше да си позволявам повече подобно поведение, в крайна сметка тя беше права. Онова в гората трябваше да бъде за последно. Не можех да си позволявам да и налитам, просто защото съм сметнал, че ми намеква нещо. Явно не ме биваше да разгадавам хората, или просто съзнанието ми беше прекалено замъглено, за да мисля трезво. Преглътнах леко и кимнах. Наместих се по-удобно на дивана и я погледнах.
-Извинявай. Няма да се повтори. Права си, това, което се случи в гората беше за последно. - Усмихнах се. Не исках да е за последно, но нямах намерение да изнасиля сестра си. Идеята да бъда с нея беше много по-лоша отколкото си мислех, не трябваше да правя това и една голяма част от ме го осъзнаваше. Загледах в напред в огъня и пламъците се отразиха в очите ми. Всичко беше прекалено странно и главата ми все още не можеше да го побере. За няма и час целия ми живот се беше преобърнал. Превъртях последните и думи и след миг се сепнах. Вдигнах глава към нея.
-Чакай, как така без опит? Нямаш опит? Никакъв опит? - Погледнах я изненадано. Това не беше възможно, Рейчъл беше прекалено красива, за да няма опит. Не можех да повярвам в това и просто я гледах като паднала от Марс.
Върнете се в началото Go down
Tayuya.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Tayuya.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 6:50 pm

Тя пламна, лицето и придоби цвета на домат. Просто не можеше да го гледа, а от дивана под нея и ставаше още по - топло .Свлече се на пода и се облегна назад впила поглед напред опитвайки се да възстанови дишането си. Бе доста притеснителна на моменти...като този.
- Ами... - започна да обяснява, но стигна просто до тук. Задъвка притеснено долната си устна. Метна му кратък поглед, а после пак се загледа в огъня. - Всеки трябва да започне от някъде..., а аз не съм стигнала до там....Имам предвид, че...
Гласът и изтъня от притеснение накрая. Защо се чувстваше толкова неудобно? Дали защото го харесваше? Дали защото го желаеше? Или защото го желаеше, харесваше и той и бе брат? Да...май последната причина и звучеше най - логично.
- Просто...никога не съм била с момче. Никой не ме е гледал или желал по този начин...или поне аз не съм забелязала това. Но както ти каза - останах сляпа за доста неща. - извърна глава към него и му се усмихна, макар, че вътрешно крещеше и едва се сдържаше да не зареве. - Преди ме бе попитал...как така усещам чувствата ти? Ами...да кажем, че нещо в мен не е както трябва и още като малка съм започнала да усещам чувствата на хората. Майка ми...майка ни е имала тежка бременност с мен и тя го отдавна на това, но... аз не съм сигурна. Както и да е...нямам опит защото съм девствена, готово казах го...по дяволите!
И отново извърна поглед защото пак стана аленочервена.
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 7:57 pm

Гледах глупаво с лека усмивка.
-Значи можеш да четеш настроенията на хората? Това е забавно. И мисля, че е наследено от майка ти. - Сигурен бях, че е наследено от нея. Не беше трудно да се досетя за някой неща. Отпуснах се. Аз може да нямах нейната способност, но не ми трябваше. Ужасът и притеснението от това, което ми говори бяха изписани на лицето и. Очаквах ад хвърли бомбата всеки момент, но Рейчъл упорито протакваше да каже на глас това, което вече се бях сетил. Изправих се и клекнах пред сестра ми.
-Виж, не се панирай толкова много де. Какво толкова. - Бях напълно сериозен, държеше се сякаш е извършила престъпление, че не е правила секс. Това беше нормално. - Само не разбрах, защо беше толкова ужасена, когато се наложи да ми го кажеш. - Не, че се оплаквах, беше сладка и забавна, когато се притесняваше и изчервяваше, но наистина не разбирах. За едно момиче това да не е правило секс не беше нещо лошо. Още повече, тя беше на 16, не на 40. Тогава вече щеше да бъде странно.
Върнете се в началото Go down
Tayuya.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Tayuya.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 8:26 pm

- Ти сериозно ли? - повдигна вежда тя. Искаше и се да го изблъска за да не е толкова близо до нея и да не се поддаде на изкушението да го целуне или дори докосне. Леко се дръпна назад и гърбът и се прилепи плътно в дивана, а тялото и се стегне. В очите и се виждаше желанието да устои, но и това да го има. Чувствата и се бореха със съвестта.
- Ти си бил с половината училище. - изсмя се иронично тя и извъртя очи. Не...изобщо не изпитваше ревност. Само и се искаше да убие всяка която го бе докосвала по някакъв начин. - А половината момичета на моята възраст и по - малки от мен в този замък и сред мъгълите вече са преживяло това...., а аз нямам никакъв опит дори в целуването, ако ме питаш. Просто... не съм за теб.
Изчерви се. Да, за всичко имаше първи път, но страхът я бе сковал. Караше я да се панира и да не иска това. Притесняваше се дали ще намери момчето, защото тя не искаше да бъде първия срещнат на улицата. Искаше някой специален, някой като Том.
- Страх ме е... - призна си, а от долната и устна потече леко кръв, която тя усети в устата си защото отново я дъвчеше. - Просто..., ако не ми бе брат нямаше да имам нищо против да бъдеш първия ми, но ... аз не мога да ти дам това което искаш и това на което си свикнал...Не мога да ти доставя удоволствието което заслужаваш...!
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 8:48 pm

Засмях се и я дръпнах да стане от пода и да седне на дивана.
-Виж, ако искаш да ти бъда брат - окей... Но ме объркваш, нали знаеш? - Сложих ръка на раменете и и я погледнах. Беше странно да водя този разговор, но явно трябваше. Не исках тя да смята, че да не спи с всеки, който си поиска е нещо лошо. Всъщност вероятно щях да убия всеки, който дори си помислише да прави секс с нея. Господи... Не трябваше да мисля така. Това беше лошо. Добре... Сестра ми. Сестра ми. Сестра ми...
-Първо, спри да си дъвчеш устната, ще ме побъркаш. Второ не съм бил с половината училище... - Това беше вярно, бройката ми не беше толкова безумно голяма, колкото си представяше Рейчъл. - Трето поне за целуването мога да кажа, че имаш достатъчно опит. Четвърто... Не мисли за това по-този начин, ще намериш момчето за теб. Просто трябва да усетиш, че той е твоят човек. Сигурен съм, че с твоята дарба ще го разбереш. И накрая... - Впих поглед в очите и. - Мислех, че причината да не искаш да си с мен е факта, че съм ти брат, а не че се тревожиш, че няма да... Хм... Че няма да се справиш. - Стиснах леко устни. Целият този разговор ми звучеше налудничево. Но наистина не можех да повярвам, че се тревожи за моето удоволствие. Сигурен бях, че ще се справи. Поклатих глава и прогоних тези мисли от ума си. Не трябваше да мисля за Таюя по този начин, тя беше моята малка сестра. Част от моето откачено семейство...
Върнете се в началото Go down
Tayuya.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Tayuya.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 9:03 pm

Насили се да се усмихне. Вярно, че си противоречеше, но не знаеше какво иска. Е всъщност знаеше, но не можеше да го има. Сви се на дивана загледана в него, хвана ръката му и преплете пръсти с неговите. Усмихна се ангелски.
- И кога каза, че ще ти източим половината кръв? - попита Таюя. Хвърли бегъл поглед на огъня, огряваше ги и ги топлеше, но тя усещаше, че и е студено. Как можеше преди малко да и бе топло, а сега студено? Дали пък наистина нямаше да се разболее след този дъжд който и се изля отгоре. - Тук не опира до това дали искам да си ми брат или не. Ти си мой брат. Не искам да бъдеш такъв, защото искам да съм с теб, но няма как да променя това. И да... притеснявам се, че няма да се справя. Колкото и странно да звучи ... бих предпочела да си с някоя която ще ти достави удоволствие, макар и после най - вероятно да се опитам да я убия...
Наклони глава на една страна. Не веднъж го бе виждала из училището да прегръща или целува някое момиче. На няколко пъти съвсем случайно го бе виждала и в доста по - разгорещени ситуации в които слава на Богу той бе твърде зает за да я забележи, но определено не и се нравеха.
- Трябва да изясним всичко между нас. Пределно ти е ясно , че родителите ни ще откачат, ако разберат какво се случва нали? А аз...аз просто искам теб. Ти си правилният или поне аз това усещам. Цялото ми същество желае единствено и само теб. Моя по - голям брат...ха! - тъжен смях отекна в стаята.
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 9:36 pm

-Виж какво, има кой да ми доставя удоволствие.. - Бях целувал почти всяко момиче над 14 години в това училище и се бях натискал с повече. След секунда видях погледа и. - Ъъъ, не исках да кажа това. Сигурен съм, че и ти можеш да ми доставиш удоволствие. - Млъкнах и се усетих какво бях казал. - Ъъ, не. Смисъл.. И това не исках да кажа. Смисъл вярвно е, но... Ох. Майната му. - Млъкнах и се намусих. Мразих да се оплитам в собствените си думи, но за съжаление явно щеше да ми се случва често, когато съм с Рейчъл. Прехапах устни.
-Права си. Трябва да се изясним. Защото аз също искам теб. Нямаш представа колко те искам. Така че ти трябва да решиш къде да поставиш границите. - Въздъхнах дълбоко и се замислих за реакциите на родителите ни ако разберяха какво правехме аз и Рейчъл в момента и какво искахме. Особено аз какво исках. В крайна сметка майка и и беше казала за мен само, за да я накара да стои далеч, не защото се е загрижила за изоставения си син. Преглътнах сухо, но след миг подскочих.
-Имам предложение за теб. Откачено и диво предложение. - Усмивка се разля по устните ми. - Нека ги накараме да откачат. Смисъл, ти пак постави границите, аз обещавам, че ще ги спазвам... И ако не искаш да си с мен, няма да се натрапвам и ще се държа като брат... Но те не го знаят. И може да ги накараме да си помислят нещо различно... Имам план.
Върнете се в началото Go down
Tayuya.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Tayuya.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 9:51 pm

"Виж какво, има кой да ми доставя удоволствие."
Думите му ехтяха в главата и, а лицето и придоби цвета на лист. Бе бледа сякаш не и достигаше въздух. А оправданията му направо и дойдоха в повече. Дръпна се настрани намръщено докато го гледаше и слушаше.
"Виж какво, има кой да ми доставя удоволствие."
Е той определено нямаше нужда от нея. Само трябваше да щракне с пръсти и всяко момиче щеше да се свие в краката му и да иска да опита от него..., а тя можеше да го има, но не трябваше. Ама, че ирония!
Привлече вниманието и със своя "план", който така и не и бе разкрит. Но и харесваше това тя да определя границите. А щом така и така щяха да изкарват ангелите на родителите си... поне щеше да се възползва от това.
Мръдна се напред и отново, точно като в гората, го събори на земята. Впивайки устни в неговите. Пръстите и отново се преплетоха с неговите.
- Без граници... - продума едва едва тя. После се надигна до седнало състояние, като се надяваше да не му тежи особено. Бе като някакво джудже ... или по - скоро лилипут върху Гъливер. Чувстваше се гребна и мъничка и направо се губеше в него. - Какъв е планът ти?
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 10:25 pm

Погледнах я.
-И това от човека, който ми каза, че онова в гората е за последно. Би ли спряла да ми изпращаш смесени сигнали, ако обичаш? - Сложих ръцете си под главата. Не ми пречеше да си стоя на пода. Това момиче наистина можеше да ме побърка. Вече не можех да я разбера и явно трябваше да се откажа да се опитвам.
-Рейчъл... Искам да решиш. Преди да ме побъркаш. Не знам дали знаеш, но момчето не се чувства никак добре, дори и физически, когато се възбуди и не му се случи нищо хубаво. Така, че ако не искаш да имаш сериозен проблем след малко, те съветвам да слезеш от мен. - Погледнах я. Можеше да и се случи случка ако продължаваше. - Искам окончателно решение от теб... - Нямаше да го призная, но тези сигнали ме побъркваха. Не само физически. Опитах се да мисля за плана си и да го доисчистя в главата си.
-Плана ми е доста прост. Кажи на майка ти, че ще прекараш съботата и неделята при мен. Уж, за да се опознаем... Ще намеря начин да се приберем и ще те представя на баща си... Ще те представя като мноооого специално момиче. - Ухилих се. - Той ще се побърка и ще се свърже с майка ти... Която като нищо ще долети бясна да ме убие и ще съберем семейството отново. В крайна сметка те са ни лъгали с години, време е за разплата. - Знаех, че ще откачат. Щях да сбъдна най-големият кошмар на майна и. Майка ни. И вероятно на баща ми. - Ще бъде забавно.
Върнете се в началото Go down
Tayuya.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Tayuya.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyСъб Сеп 20, 2014 11:02 am

- Не, не обичам! - въпреки това се мръдна от него и седна на пода избягвайки за стотен път погледа му. - И ти казах - без граници. Може да си ми брат, но това е решението ми. Искам те. Повече от всичко...
Замисли се над плана му. Майка им щеше да откачи. А точно в момента Рейчъл направо я ненавиждаше. Искаше и се да я убие или да се самоубие, но нито едното нито другото нямаше да направи. Просто легна на пода и се обърна така че да гледа тавана.
- Добре, съгласна съм. - пое си дълбоко въздух. В крайна сметка малко или много в този план имаше и някаква истина нали? Не бе ли тя наистина специална за него? Или просто той я омайваше с думи само и само да я има? Пък и тя наистина не го познаваше много добре, знаеше само това което бе чувала от хората. А за някои неща не бе сигурна дали са просто клюки, грозни слухове или истини. - Може да използваме Нощния Рицар? Макар, че ти си на 17...сигурно можеш да се магипортираш?
Усмихна се. Искаше да прекара колкото се може по - дълго време с него. Да са си само те двамата сгушени на някое легло или под. Но отиването им у Том далеч нямаше да е толкова спокойно. Особено щом Елизабет Блакбърд разбереше.
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyСря Сеп 24, 2014 12:05 pm

Погледа ми стана доста скептичен. Имах доста ярък спомен от едно пътуване с този автобус и определено това не беше едно от нещата, които исках да повторя.
-Среднощния рицар? На това не се качвам. Никога. - Поизправих се и седнах до нея. - Всъщност да, мога да се магипортирам... Но все още предпочитам да не го правя, а със сигурност не мога да те взема с мен. Не ми се рискува. - Облегнах се на дивана зад гърба ми. Бях почти сигурен, че ще мога да се закарам до Лондон, но предпочитах да избегна вероятността да се окаже пред някой глупав служител на министерството. А и баща ми щеше да ме убие.
-Знаеш ли, мисля че баща ми дори не знае коя си. Носиш фамилията на баща си предполагам? - Дори и да носеше фамилията на майка си, съмнявах се баща ми да направи връзката. Не бях сигурен дали изобщо е знаел името на жената, която ме е родила. Само се учудвах, че така и не и е отмъстил, за това, че ме е изоставила. - Ако имаш снимки на семейството си, вземи ги нас, ще го олесним да я види и да откачи... А отностно това как ще стигнем до там... Мога да тичам до някъде.. - Гласа ми заглъхна. Дори и като вълк нямаше да успея да изтичам разтоянието до Лондон. Дори не знам дали щях да успея да стигна до някое населено място. А нямаше да е забавно да се окажем сами в дивата пустош, не че нямаше да се справя с всичко, което можеше да ни заплаши, но не исках да излагам Рейчъл на един напълно излишен риск. И без това щяхме да си имаме неприятности, че сме духнали от училището без да се обадим на абсолютно никой.
-Можем да летим. С метлата ще се справя. - Усмихнах се. - Можем да вземем и кучетата ако искаш, преди време с баща ми направихме специален кош, който може да се привърже към метлата, без да и тежи. Можем да тръгнем веднага? Бен ще се погрижи за багажа... - Кучето ми знаеше какво да прави. - Може да вземе и твоя. Мога да говоря с него. - Не знаех дали и бях казал за странната комуникация между мен и кучетата и особено с Бен.
Върнете се в началото Go down
Tayuya.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Tayuya.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyЧет Сеп 25, 2014 3:43 pm

Лека усмивка се появява на устните на Таюя. После обаче тя прехапва долната, едва се сдържа да не го целуне отново. Вместо това пръстите и се заиграват с неговите докато обмисля плана му. Все пак трябваше да решат всичко, за да бъде съвършено.
- С метла ще е най - добре. - кимва накрая. - Иначе...може да вземем снимки, но ... всички казват, че съм копие на майка си. Кой знае...току виж заприличам на нея и пред баща ти. Ако изобщо я помни.
Усмивката и става гримаса, а после тъжно изражение. Не и харесваше факта, че майка и го бе оставила, но нямаше и как да не е доволна от това. Защото тогава щеше да го има варианта тя и малкия Томи изобщо да не съществуваха и Рейчъл да не изпитваше нищичко към Том.
- Иначе щом може да вземем и кучетата, супер! Моя Бари не обича да стои много, много време без мен. - замисли се над това "мога да говоря с него". Явно не само тя имаше странни способности. Но само го дари с лъчезарна усмивка и целувка по бузата. Нямаше да коментира. През цялото и детско хората, които научеха за дарбата - проклятие , която имаше само и се присмиваха или се плашеха от нея. Но тя нямаше нищо против неговата дарба, но наистина започваше да мрази своята. - Та значи можеш да говориш с животни? Или поне с кучета? Това е страхотно! Иска ми се и аз да можех, но ... ами за жалост съм една идея по - откачена. Чувствата на хората са сложно нещо, побъркват ме на моменти!
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyЧет Сеп 25, 2014 8:57 pm

-Не познавам майка ти, не мога да кажа... - Замислих се за баща ми, дали щеше да ми каже истината, когато види Рейчъл или ще замълчи. Бях сигурен, че ще е доста притеснен, но щеше ли да вземе връзката за сериозна или щеше да реши, че това е просто случайно момиче. Да, първото момиче, което им представях, но все пак... Въздъхнах тихо, когато заговори за дарбата ми. На никой не бях споделял подробности, баща ми имаше бегла представа, но просто вдигаше рамене и не можеше да ми обесни нищо.
-Ами... Мога да общувам с всички животни, с някой повече - с други по-малко. Но всички ме разбират, както и аз тях. Просто поняго е малко по-трудно. С домашни любимци е най-лесно, защото те по-принцип разбират част от човешката реч, мен обаче ме разбират изцяло. А с Бен... Ами там е различно. Мога да комуникирам с него дори, когато е на хиляди километри разтояние. С всяко друго животно, трябва да сме заедно, смисъл да е пред мен... С Бен сякаш просто имаме мислена връзка, която можем да включваме и изключваме по наше желание.  Мисля, че има нещо общо с това, че съм зоомаг... - Не знаех колко е разбрала от обяснението ми, защото и самия аз е можех да разбера нещата до край. - Не съм споменавал това за дарбата ми и за факта, че съм зоомаг почти на никой. И предпочитам да не го споделяш с други хора... - Имах и доверие и смятах, че се е досетила, че искам това да си остане тайна, но бях по-спокоен след като го казах. - Можем да тръгнем утре. Можем да тръгнем и сега. Мога да се погрижа за всичко точно за двайсет минути, какво ще кажеш? А можем и да останем де... Разкажи ми за дарбата си. - Не исках да я пришпорвам да тръгва, макар че аз лично нямах търпение.
Върнете се в началото Go down
Tayuya.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Tayuya.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyЧет Сеп 25, 2014 9:08 pm

Таюя сведе поглед към пода. Неговата дарба бе толкова интересна, а нейната? Едното нищо, което те кара да полудяваш и да се мусиш на моменти. Пък когато бяха щастливи хората си го показваха, не и трябваше дарба за да го разбира. Но я имаше.
- Явно майка ни е побърканата в случая. - подсмихва се Рейчъл. - Ти говориш с животни, аз усещам чувствата, а Томи...е той си е леко странен.
Пуска ръката му и вперва поглед в пламъците в камината. Как само и се искаше и тя да може да говори с животните, това бе нещо невероятно.
- Моята дарба е нещо...като нож с две остриета. И не е овладяна напълно. Ако искам в момента да разбера чувствата ти не е сигурно, че ще успея. По - скоро ще си докарам главоболие. - Рейчъл се намръщва, но после въздиша тежко. - В повечето случай чувствата на хората сами си идват при мен. Главно когато са тъжни, отчаяни, наранени..., а тяхната болка ме убива. Защото съм имала наистина болезнени преживявания от тази дарба...не ми се говори много за нея. Иначе нека тръгнем утре. Май ще е добре да поспим малко?
Дарява го с тъжна усмивка. В умът и се бе загнездил спомена за нея и майка и, когато Елизабет Блакбърд и бе разкрила, че Том е нейно дете. В този момент Таюя бе усетила чувствата на майка си, независимо, че нейните собствени бяха заплашвали да я изпепелят.
- Не знам дали е възможно...да я мразя...
Върнете се в началото Go down
Томас Блейк
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Томас Блейк

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 EmptyЧет Сеп 25, 2014 9:33 pm

Поклатих леко глава.
-Не я мразиш, знаеш, че тя те обича и просто е искала да те предпази. - Е, същото не можеше да се каже за мен. Аз можех да я мразя, мен не ме обичаше и определено не беше искала да ме предпази, когато ме е захвърлила. Исках да кажа всичко това, но вероятно само щях да скапя настроението на Рейчъл. - Виж, не се ядосвай за това. Тя си е имала прични.. Нейни си прични, които едва ли ще разберем, докато не и докараме инфаркт с новината за връзката си. - Засмях се тихо. В крайна сметка очаквах точно това. Изправих се от пода и се огледах. Наистина трябваше да поспим затова сложих още едно дърво в камината и се качих на дована. Направих място до себе си и преметнах едно одеало с жест, подканящ Рейчъл да се качи при мен.
-Хайде скачай, обещавам да бъда добро момче. - Нямаше да я докосна, не  и тази вечер, смятах да си изпълня обещанието и да я оставя да поспи на спокойствие. Утре сутринта щяхме да тръгнем рано, бързо щяха да разберат, че ни няма, така че беше добре да сме възможно най-далеч от замъка, когато това стане.
-Ще те събудя утре. Само ми кажи къде са ти снимките... И някое много толко яке. Повече багаж просто няма как да вземем. Но ще ти намерим дрехи де, не се притеснявай за това.


Последната промяна е направена от Томас Блейк на Сря Окт 01, 2014 3:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]   Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк] - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Семейна изненада, пълен фарс, маските падат - тайните са разкрити ... [Tayuya & Томас Блейк]

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Томас Блейк
» Преди половина година в един от тайните коридори на замъка. /Анеля & Томас/
» Tayuya.
» Къщата на сем. Блейк
» Светът е голям и пълен с красота. [Екатерина и Арабела]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Минало-