Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Преди няколко месеца из Хогсмийд - Page 3 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Преди няколко месеца из Хогсмийд - Page 3 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Преди няколко месеца из Хогсмийд - Page 3 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Преди няколко месеца из Хогсмийд - Page 3 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Преди няколко месеца из Хогсмийд - Page 3 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Преди няколко месеца из Хогсмийд - Page 3 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Преди няколко месеца из Хогсмийд - Page 3 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Преди няколко месеца из Хогсмийд - Page 3 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Преди няколко месеца из Хогсмийд - Page 3 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Преди няколко месеца из Хогсмийд - Page 3 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Преди няколко месеца из Хогсмийд - Page 3 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 21 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 21 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects

Share
 

 Преди няколко месеца из Хогсмийд

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Джеймс Де Леон
Слидерин
Слидерин
Джеймс Де Леон

Профил
ПисанеЗаглавие: Преди няколко месеца из Хогсмийд   Преди няколко месеца из Хогсмийд - Page 3 EmptyНед Авг 31, 2014 10:45 pm

First topic message reminder :

Вървях замислен по заснежените улица на Хогсмийд. Вечерния час отдавна бе минал, но за мен да нарушавам правилата беше нещо напълно обичайно. Никой нямаше право да ми казва какво да правя и какво не. Нощта отдавна се бе спуснала и улиците пустееха. Може би тишината тук ме успокояваше, защото след кошмарния ден, който бях имал вече не умирах от желание да подпаля нещо. Снегът скърцаше под подметките на кубинките ми и когато се обърнах назад видях красива пътека от стъпките ми. Извадих пръчката си и забалих малък син огън, който да разтопи снега и да заличи стъпките ми. Не обичах да оставям след зад себе си, твърдо вярвах в максимата "Няма доказателство - няма престъпление". Е, тук едва ли някой щеше да ме след, в най-лошия случей щяха да ме хванат докато се промъквах обратно в училището. Тих смях излезе от устата ми при тази мисъл. Не ме бяха залавяли откакто бях втори курс. За миг през главата ми пробляснаха отново моменти от деня. Например как онзи нафукан професор ми бе отнел 50 точки, само защото не му хареса тонът, с който му говорех. Е, вероятно не му беше харесало и това, че го замерих с буркана си с мастило...
Тръснах глава. Нямаше да оставя нещо да развали разходката ми. Тръгнах отново напред и мантията ми се развя зад гърба ми. Миг по-късно чух шум и се завъртях. Тук имаше още някой...
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Джеймс Де Леон
Слидерин
Слидерин
Джеймс Де Леон

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца из Хогсмийд   Преди няколко месеца из Хогсмийд - Page 3 EmptyНед Сеп 07, 2014 1:15 am

Погледнах я скептично. Сладък? Аз попринцип не се извинявах. Никога. Имах остра алергия към тази дума и сега не разбирах защо постоянно я повтарям.
-Може да готвим заедно... Но се приготви да си доста изцапана. - Опитах се да сменя темата, но погледа и ми подсказа, че няма да се получи. Въздъхнах и проговорих тихо.
-Не съм свикнал да се извинявам Емили. Не си падам по извиненията. - Пропуснах да спомена останалите си мисли и факта, че думата "извинявай" не присътваше в речника ми попринцип. - Просто не съм свикнал да общувам с хора като теб. Не искам да загубя най-хубавото нещо, което ми се е случвало, само защото нямам навик да си меря думите. - Наистина не бях свикнал да обмислям какво казвам, защото обикновенно не ми пукаше какво ще си помисли човека отсреща. Слидеринци бяха свикнали, а останалите просто нямаха значение. Именно факта, че бях цапнат в устата бе главната причина да се забърквам в неприятности.
-Просто не искам да си помислиш нещо грешно... И явно, трябва да спра да се извинявам, за да не ми стане навик. Просто трябва да започна да мисля преди да си отворя устата. - След миг допълних. - Поне когато говоря с теб.
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца из Хогсмийд   Преди няколко месеца из Хогсмийд - Page 3 EmptyНед Сеп 07, 2014 1:30 am

- Спокойно няма да ме изгубиш. Каквото и да стане ще съм до теб. Обещавам ти.

 Погледнах към него и се усмихнах. Облегнах се напред и положих глава върху гърдите му. Наистина нямах намерението да се откажа от него само защото беше цапнат в устата и не си мереше приказките пред другите. Надигнах се леко и го погледнах в очите след което целунах бузата му.

- Ще се радвам да ти помагам с готвенето. Ще се радвам ако ти стане навик на ме гушкаш и целуваш.

Погледнах невинно като малко ангелче, положих отново глава на гърдите му и почнах да мъркам.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Де Леон
Слидерин
Слидерин
Джеймс Де Леон

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца из Хогсмийд   Преди няколко месеца из Хогсмийд - Page 3 EmptyНед Сеп 07, 2014 1:41 pm

-Това определено искам да ми стане навик красавице. - Целунах я и се усмихнах. - Не знам защо искаш да си с мен. - Вдигнах рамене и замълчах. Отново насочвах разговоро към тегава темата, така че ми хрумна нещо друго. Дръпнах я назад, за да легне в ръцете ми и да успее да ме погледне и се ухилих.
-Имам предложение. Защо утре не вземеш Дукеса, аз ще взема Ерик и ще се срещем на поляната? Ще запознаем двата песа. - След няколко сакунди добавих. - Само сложи каишка на Дукеса... Аз бих сложил на Ерик, но той полудява само като я види и става мааалко раздразнителен. - Не бях сигурен дали иска да чуе това, но все пак продължих. - Започва да се хапе, да блъска предмети, да се опитва да ме събори. А като казвам, че е огромен... Наистина е огромен, дори на мен ми е трудно да го одържа в такива моменти. По принцип е най-дресираното куче на света, само като чуе гласа ми и се е кротнал, но види ли, че смятам да го вържа забравя всякаква дресировка. Просто смятам, че ще приеме по-лесно запознанството ако Дукесата е вързана поне в първите няколко минути.
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца из Хогсмийд   Преди няколко месеца из Хогсмийд - Page 3 EmptyНед Сеп 07, 2014 2:06 pm

- Защото си уникален, прекрасен, опасен. Няма друг като теб.

 Наместих се в ръцете му още по удобно и почнах да галя нежно ръката му. Трябваше да призная гой беше удобен за лежане трябваше да се възползвам по често от това. Подсмихнах се целувайки го нежно след което присвих леко очи.

- Това с поляната е добра идея. Нямам търпение да се запозная с Ерик. Надявам се да ме хареса. Ами при всички кучета е различно. Дукеса стои мирно дори когато я къпя и когато Ема е мачка. Просто е по любвеобвилна от Ерик явно. Надявам се и кучетата ни да се харесат.
 Поставих ръце около раменете му усмихвайки се сладко. погледнах към звездите и се усмихнах. Небето бе почнало да става все по светло, може би скоро щяхме да видим как мистериозният художник сам ще изтрие звездите и луната а на тяхно място ще изрисува слънцето и малки бели пухкави облачета в всевъзможни форми. Още един вълшебен миг. Докато гледах небето се сетих за утрешния ден, имах изпитване по Аритметика. Ужас отново не бях учила. Превъртях очи.

- По дяволите имам изпитване по Аритметика. Е явно пак ще уча в час. Дали за закуска ще има палачинки?
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Де Леон
Слидерин
Слидерин
Джеймс Де Леон

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца из Хогсмийд   Преди няколко месеца из Хогсмийд - Page 3 EmptyНед Сеп 07, 2014 7:54 pm

Засмях се. За мен това да не съм подготвено по нещо си беше ежедневие, макар че откакто в шести курс си избрах предмети, които искам да продължа да уча, вече полагах доста повече усилия. Още щом чух думата "закуска" осъзнах, че съм адски гладен. Вероятно щеше да се наложи да изям цялата маса на закуска, за да се нахраня.
-Мням... Палачинки. - Облизах се като някое куче и се ухилих. - Няма да откажа. Но и теб няма да откажа. - Захапах леко врата и и отново се облизах. - И аз се надявам песа ми да те хареса, както и да хареса Дукесата. - Вдигнах поглед към небето и осъзнах, че скоро ще се съмне и трябва да се приберем преди това. Сутрин в замъка беше уживено и вероятността да ни хванат беше много по-голям.
-Ем, скоро трябва да се прибираме... Някоя друга нощ ще ти покажа още от тайните на Хогсмийд. Просто сутрин из замъка сноват прекалено много хора... Не искам да те хващат, че си се измъкнала.
Върнете се в началото Go down
Emily Salvatore
Префект на "Грифиндор"
Префект на
Emily Salvatore

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца из Хогсмийд   Преди няколко месеца из Хогсмийд - Page 3 EmptyНед Сеп 07, 2014 8:41 pm

В мига щом усетих устните му по вратът си се изкикотех и притиснах силно към него. Това момче знаеше как да събуди и изостри сетивата ми. Мърках доволно докато го слушах. Спрях щом ми каза че скоро трябва да тръгваме това значеше само едно - трябваше да се разделим за часовете. въздъхнах леко и го целунах след което станах с нежелание. Изчаках го да стане преди да тръгнем бавно към двореца. Докато вървяхме не говорехме, но мълчанието не беше неловко дори напротив беше приятно. Хванах ръката му и я стиснах леко. Слънцето беше почти изгряло когато бяхме пред портите на замъка. Погледнах отново към момчето и се усмихнах невинно.

- Мисля да задържа якето ти за днес. Ще се видим по късно нали?

 Целунах го преди да се разделим на първият етаж и му намигнах докато се изкачвах безшумно по стълбите към най високата кула. Щом се промъкнах в стаята се проснах на леглото и прехапах силно устни. по прекрасна нощ не бях прекарвала в живота си. Протегнах се и погалих спящото куче и промълвих тихо.

- Днес ще те запозная с някой красавице.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Преди няколко месеца из Хогсмийд   Преди няколко месеца из Хогсмийд - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Преди няколко месеца из Хогсмийд

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Забранената гора (преди няколко месеца)
» Преди година и няколко месеца на вилата в Барбадос
» Преди няколко месеца. Продължаваме да нарушаваме правила.
» "Хогуортс" пред няколко месеца
» Преди няколко дни

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Минало-