Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
clever as the Devil and twice as pretty. 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
clever as the Devil and twice as pretty. 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
clever as the Devil and twice as pretty. EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
clever as the Devil and twice as pretty. EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
clever as the Devil and twice as pretty. EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
clever as the Devil and twice as pretty. EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
clever as the Devil and twice as pretty. EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
clever as the Devil and twice as pretty. EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
clever as the Devil and twice as pretty. EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
clever as the Devil and twice as pretty. EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
clever as the Devil and twice as pretty. EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 clever as the Devil and twice as pretty.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
celeste.
Магьосник
Магьосник
celeste.

Профил
ПисанеЗаглавие: clever as the Devil and twice as pretty.   clever as the Devil and twice as pretty. EmptyСря Авг 27, 2014 12:42 am

clever as the Devil and twice as pretty. Cara-Delevingne-Campaign-LL
 


Име: 
Клаудия Бракенбороу/Селест Шампан (Claudia Brackenborough/Celeste Champagne)

Години: 
20

Кръв: 
Чистокръвна.

Семейство:  
Баща й е англичанин, а майка й - италианка, но семейството живее във Франция.

Лик: 
Cara Delevingne

Владеете ли черна магия: 
Да, но живее сред мъгъли и не използва почти никаква магия, само я изучава.

Смъртожаден ли сте: 
Не.

Работа: 
Учи в мъгълски колеж.

Характер: 
След загубата на един от малкото хора, които наистина е обичала и според нея – „голямата й любов“, Селест се превръща от дружелюбното момиче, което поздравява с усмивка всички по улицата, в манипулативна и егоистична жена.  Докато е сред мъгъли продължава да се крие зад маската на сладкото момиченце, което всеки се радва да види, но в магьосническия свят може да бъде себе си – една гадна кучка. След нея остават само несбъднати мечти, рухнали надежди, разбити сърца и не на последно място – съсипани животи. Достатъчно чаровна е, за да накара човек да й се довери напълно и да й разкрие тайните си, и достатъчно умна, за да знае как да ги използва срещу въпросния човек. Тъй като живее сред мъгъли, основното й оръжие са думите и рядко изпопзва магия. Докато господинът, споменат по-горе, я е обсипвал с любов, Селест винаги е поставяла себе си на последно място и е гледала на другите да им е добре. Сега, след неговата смърт, тя не обръща особено внимание на другите хора, а когато си спомни за него, се чувства все едно някой е разкъсал сърцето й като стар парцал.  Тя е единственият човек, останал от перфектния й свят и затова прави всичко възможно да се чувства добре в тази нова реалност. Понякога ходи да тича или да плува, за да поддържа форма. Не се лишава от нищо, но се храни здравословно. Много е интелигентна, но геда да не се набива на очи, затова оценките й са малко над средното ниво.

История: 
Родена е в Брайтън като Клаудия Бракенбороу, но когато е на три със семейството й се местят в Ница, където се ражда сестра й. Когато родителите й се разделят, защото баща й мрази мъгълите, а майка й е израснала сред тях, баща й взима сестра й със себе си и се връща в Англия. Изучава магия в Бобатон, където се представя като Селест Шампан, а ваканциите прекарва при баба си и дядо си в Сицилия, защото майка й няма време да я гледа. Там тя се запознава с него. Мечтата на всяко момиче – да срещне единствения – се сбъдва. Скоро след като се запознават, двамата започват да излизат и се влюбват. Романтични разходки на лунна светлина, гледката на залеза на плажа, пикниците в планината. Селест дори го запознава със семейството си, защото знае, че иска да прекара живота си с него. Всичко изглежда перфектно, докато баща й не се връща във Франция, за да отведе и по-голямата си дъщеря със себе си. Когато нахлува в апартамента, той заварва майка й. Когато не намира Селест в стаята й, а само снимки с някакво момче, той вдига скандал и след като разбира, че въпросното момче е мъгъл, се вбесява и хваща първия полет за Италия. Когато открива дъщеря си, тя е в прегръдките на момчето, което обича и я прави щастлива. Потресен от факта, че дъщеря му излиза с мъгъл, той заплашва момчето с магическата си пръчка. Селест е готова да защити приятеля си и насочва пръчката си към баща си, след което прави немислимото. „Авада Кедавра“ – това са думите, които излязоха от устата й през онази нощ. Но за съжаление баща й успява да отбие заклинанието и то уцелва грешния човек. Докато бащата на Селест се измъква и побягва, тя плаче над умиращото момче. След смъртта му решава, че иска да се върне в Англия, където продължава да се крие зад френското си име вместо да използва родното си. Занимава се предимно с черна магия, защото мисли, че така може да намери начин да върне загубената си любов.

Допълнително: 
говори свободно френски, италиански и английски (с различни акценти); тъй като винаги е предпочитала да се намира сред мъгъли, през ваканциите е посещавала различни курсове в мъгълските училища, за да може по-късно да влезе в колеж; приятелките й от Бобатон я наричали Сиси заради инициалите й (Celeste Champagne); зоомаг  е – превръща се в орел; никога не би могла да забрави последните думи на приятеля си: „Докато те обичам, ще пазя тайната ти. Завинаги.“; много малко хора знаят истинското й име и тя държи никой да не я нарича така; баща й преди е бил смъртожаден, но е напуснал заради семейството си, затова са се преместили в Ница;

РП:
ЗАТВОРЕНО. Това гласеше табелата на кафенето в кампуса. Реших да ида до града, но станцията на метрото беше доста далеч от колежа. Потреперих, загърнах се в палтото си и оправих шала си. Денят беше ветровит, но това не ми пречеше особено. Харесваше ми да усещам студа по кожата си. Телефонът ми иззвъня продължително, бях получила СМС. Не му обърнах внимание и тръгнах надолу по улицата. Докато стигнах до станцията на метрото, косата ми беше заприличала на гнездо на свраки. Бързо я пригладих и я вързах на опашка. Огледах списанията на будката до гишето за билети. Нищо интересно, отново някой беше пребил половинката си, а папараците бяха хванали така наречените „звезди“ в неудобна поза. Тръгнах към станцията, когато чух някой да ме вика. Обърнах се и видях момче от моя випуск, което май се казваше Итън. Когато се приближи, се усмихна и аз забелязах, че всъщност е голям сладур.
-          Здравей! – поздрави ме той. – Към града ли си тръгнала?
-          Всъщност, да. Ами ти? Къде отиваш? – попитах аз, като отвърнах на усмивката му.
-          Прибирах се в кампуса, но те видях и дойдох да те питам как си – ухили се Итън.
Усмивката ми леко помръкна. Значи нямаше да мога да се насладя на компанията му в метрото. Потреперих леко. Студът веще не ми доставяше такова удоволствие както обикновено. Може би трябваше да си облека по-дебелото палто. И може би да си сложа шапка. Погледнах към Итън, той също ме гледаше. Беше се изчервил леко, едва забележимо. Запитах се аз дали съм се изчервила и съжалих, че няма никакви огледални повърхности наоколо.
-          Студено ли ти е? – въпросът му ме изненада. Той ме прегърна с една ръка и аз потреперих, но определено не беше от студ. Даже беше доста приятно. – Ако искаш мога да дойда с теб в града, мога да ти помогна ако трябва да свършиш нещо или...
-          Не, няма нужда. Мога да се оправя и сама – прекъснах го. – Не искам да те задържам. Сигурно имаш достатъчно работа покрай изпитите и всичко останало.
-          Ами, добре. Предполагам си права. Наистина съм много зает напоследък. – Итън ме пусна, след това се замисли и каза – Ще се видим по-късно, нали?
-          Надявам се – отговорих и му се усмихнах леко, след което му махнах за довиждане. Той се наведе към мен, но след това се спря, ухили се и си тръгна.
Докато го гледах как се отдалечава, през главата ми преминаваха хиляди мисли, а сърцето ми биеше лудо. Какво беше това? Той щеше ли да ме целуне? Но защо? Глупачка, защо позволи на това момче да си тръгне. Ти наистина имаше шанс с него.Не можех да си позволя да обичам отново. Но аз не знаех какво изпитвам. Все още бях влюбена в... Дори мисълта за името му ми причиняваше болка и усетих как една сълза се стича по бузата ми. Бързо я избърсах. Спомените щяха да ме връхлетят и щях да заридая на спирката, ако не беше влакът, който пристигна в този момент.
Върнете се в началото Go down
The Sorting Hat
Разпределителната шапка
Разпределителната шапка
The Sorting Hat

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: clever as the Devil and twice as pretty.   clever as the Devil and twice as pretty. EmptyСря Авг 27, 2014 1:31 pm

Толкова млада Магьосница ,а преживяла толкова много..., но съдбата ще се усмихне и на теб.
clever as the Devil and twice as pretty. 4JTUnha
Одобрена и добре дошла smiley 
Върнете се в началото Go down
 

clever as the Devil and twice as pretty.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» The devil in me
» Devil may cry when he sees our rp
» The Wicked Devil in our town...
» She was an angel and a devil..... Rebekah And Lee
» Crying devil {Rebekah's wardrobe}

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Your character, your life :) :: Създаване на герой-