Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Nirvana Harley 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Nirvana Harley 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Nirvana Harley EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Nirvana Harley EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Nirvana Harley EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Nirvana Harley EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Nirvana Harley EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Nirvana Harley EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Nirvana Harley EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Nirvana Harley EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Nirvana Harley EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 14 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 14 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 Nirvana Harley

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
nirvana harley;
Грифиндор
Грифиндор
nirvana harley;

Профил
ПисанеЗаглавие: Nirvana Harley   Nirvana Harley EmptyВто Авг 26, 2014 1:20 pm

Nirvana Harley Tumblr_n4apdvtKkz1tugpneo1_500
X Nirvana  Harley
X  17
X  Half-blood
X  Eliza Taylor

Характер:
Смелост  е първото нещо, за което ще се сетите, когато се запознаете с Нирвана Харли.Смелост, която граничи с безразсъдност. Тя има вродени качества на лидер, но не обича да е център на вниманието.Винаги търси спокойствие, което рядко намира.Не е от най-общителните хора,но е готова на всичко, за малкото си приятели.От друга страна  тя много бързо печели врагове.Нира е умна и умее да преценява  дадена ситуация.Но за  съжаление често взима импулсивни решения без да мисли и така се поставя в опасни ситуации.Тя е много предана на семейството си.Но въпреки всичко тя носи много добро в себе си.Би спасила и своя враг дори да не заслужава да живее.Винаги се опитва да избегне насилието,но знае и,че понякога трябва да се стигне крайни мерки.
Нирвана е един голям, инатлив трън в задника, с който не искаш да се захващаш,но въпреки това тя е зряла за годините си и винаги се старае да вземе правилното решение.
История:
Нирвана Харли е дъщеря на Чарлз  и Ребека Харли.Тя е най-малкото от три деца.Цялото й семейство е учило в  Хогуортс  и тя следва примера й.Тя има двама по-големи братя, които наскоро са завършили.Животът в семейство Харли е привидно спокоен.Не, те далеч не са перфектното семейство.Дори не са толкова близки, но всички са предани един на друг.Семейството й често пътува нанякъде, така че не може да се каже,че Нира има място,което да нарече свой дом.Това обаче се променя,когато  тя заминава за Хогуортс.Прекарва почти цялата година там и дори рядко се прибира за празниците.Но където и да е Нира винаги намира проблеми или по-скоро те намират нея.Но живота в Хогуортс винаги има какво да й предложи.Още едно семейство,за което да се грижи.Още приятели, още врагове.Но  Нира е готова за всичко,което това училище може да й предложи.Макар да се моли за поне миг спокойствие тя винаги е готова за приключение.
РП:
Диагон Али.Беше един от онези дни, за които  повечето от ученици очакваха с нетърпение.Не можех да кажа същото за себе си.Знам.Това щеше да бъде първата ми година в Хогуортс, но напрежението беше убийствено.Бях с двамата ми по-големи братя,защото родителите ми пак бяха заминали нанякъде.Не можех да кажа,че харесвам Диагон Али.Имаше прекалено много хора за моя вкус, а и беше прекалено шумно,но това все пак си беше вид приключение.За жалост бях завързана за  Себастиан и Кори,братята ми.Себастиан завърши Хогуортст тази година.
-Познавам те.Ще отидеш в Грифиндор.
Това беше неговата любима реплика.Казваше го постоянно.Всеки от семейството ми искаше да отида в дома,в който са били и ме убеждаваха,че притежавам качествата типични за всеки един дом.Баща ми, който бил разпределен в Слидерин постоянно ми повтаряше как това е мястото за мен.Майка ми повтаряше само „Рейвънклоу, тя ще отиде в Рейвънклоу”.И естествено брат ми Кори, на който му оставаха още две години, постоянно ми говореше за
Хъфълпаф.Честно да ви кажа…не изгарях от желание да прекарам следващите две години, гледайки Кори.Но все пак не можех да ги виня.Страхувам се от деня, когато ще бъда разпределена в някой  от домовете.Щях да направя един от тях щастлив,но и да разочаровам други трима.Напрежението беше прекалено голямо.Може би и затова не харесвах този ден.Това значеше,че скоро ще дойде време.Големият ден идваше.
Озовахме се пред магазина на Оливандър и братята ми се спряха.
-Трябва да го направиш сама.-Казаха те и ме оставиха да вляза.
Приключението започваше.

-Ако мохехте на направите отвара каква би била?
Нира се замисли и после се засмя.Тя рядко се усмихваше.Това беше лесен въпрос.
-Мъдрост.Определено ще е мъдрост.
-Какво искаш да знаеш за историята?
Отново лесен въпрос, на който тя дори не се замисли.
- Смелите хора.
-Какво най-много искате да учите в Хогуортс?
- Летене с метла!О,не.Всичко за магическите създания.Всъщност…всички тайни на замъка.Да,това.
-Има четири бокала пред вас.От кой ще изберете да отпиете?
-  Тайнствена черна течност,която блести като мастило и изпуска изпарения които причиняват странни видения.Макар да има възможност да се отровя…
-За кое същество най-много бихте искали да учите?
- Духове.Ще бъде забавно.
-Каква дарба бихте искали да имате?
- Четене на мисли.Наистина бих искала да знам какво си мислят някои хора.
-Опишете характера си с няколко изречения.
-Проблемен.Предполагам.Майка ми би казала,че знам как да си навлека неприятности.Братята ми биха казали,че съм същинско проклятие.Аз ще кажа,че не съм толкова лоша.Спокойна съм…-Тя се замисли.-Добре де, не съм.Импулсивна.Да.И смела.
-В кой дом бихте желали да бъдете?
Тя си представи как брат й Кори изсипва кофа със студена вода върху нея докато спи.
-Само не Хъфълпаф.
Върнете се в началото Go down
The Sorting Hat
Разпределителната шапка
Разпределителната шапка
The Sorting Hat

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Nirvana Harley   Nirvana Harley EmptyВто Авг 26, 2014 2:04 pm

Макар и да знам, че при любознателните може да ти е добре ще кажа, че твоя дом обаче еГрифиндор! Смелите, лоялните. А пък и там като чели всички имат дарбата да се забъркват в неприятности.

Nirvana Harley Gryffindor_crest2

Одобрена и добре дошла  smiley 
Върнете се в началото Go down
 

Nirvana Harley

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Your character, your life :) :: Създаване на герой-