Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
един пролетен ден на моста на Рейвънклоу  1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
един пролетен ден на моста на Рейвънклоу  1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
един пролетен ден на моста на Рейвънклоу  EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
един пролетен ден на моста на Рейвънклоу  EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
един пролетен ден на моста на Рейвънклоу  EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
един пролетен ден на моста на Рейвънклоу  EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
един пролетен ден на моста на Рейвънклоу  EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
един пролетен ден на моста на Рейвънклоу  EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
един пролетен ден на моста на Рейвънклоу  EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
един пролетен ден на моста на Рейвънклоу  EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
един пролетен ден на моста на Рейвънклоу  EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 12 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 12 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects

Share
 

 един пролетен ден на моста на Рейвънклоу

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Елодия Джоунс
Слидерин
Слидерин
Елодия Джоунс

Профил
ПисанеЗаглавие: един пролетен ден на моста на Рейвънклоу    един пролетен ден на моста на Рейвънклоу  EmptyСря Авг 20, 2014 11:48 pm

Дните в Хогуортс течаха толкова бавно, че и мъртвец би умрял повторно от скука.Дори любимото ми занимание вече не ме развеселяваше, затова през повечето време мозъка ми беше замаян от алкохола, тази прекрасна течност. Капки дъжд си намиръха път през преградите на моста и падаха върху мен, което беше донякъде освежаващо, донякъде гадно. Намирах се на моста на Рейвънклоу, седнала на земята наслаждавайки се на самотата и тишината. За мое щастие тук рядко идваха хора и особено учители, който пак щяха да мрънкат, че съм била пиела, че било забранено, че ще кажат на родителите ми и тем подобни. Само не разбирах какво толко се спичат, нали и те са били ученици, правели са същите простотии. В едната си ръка държах бутилка от сокче разбира се, в другата молив с който драсках по един праисторически тефтер. Невероятно е какви картини можеше да сътвори пияната ми глава...От някъде долових миризмата на цигарен дим, но не беше само това, беше смесен с нещо, огледах се но нямаше никой около мен, доста силно ще да е щом го усещах от тук и разбира се това ми издаде кой беше човека приближаващ се към мен. 
-Алекс, глупак такъв, къде си и защо се бавиш- а това беше едно от мойте избавления в тези проклети дни.-Надявам се да си свил и за мен, защото в пртивен случай ще те метна от моста- единствения отговор бе весело подсвиркване. 
Върнете се в началото Go down
Alexx
Грифиндор
Грифиндор
Alexx

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: един пролетен ден на моста на Рейвънклоу    един пролетен ден на моста на Рейвънклоу  EmptyЧет Авг 21, 2014 10:47 pm

На лицето ми се разтегли широка усмивка. Още не я виждах, но отчетливо дочух гласа и. Очевидно и тя вече знаеше кой се приближава. Какво съвпадение, че и двамата се оказаха на едно място, а? Макар и аз малко по късно. Дано сподели "територията", защото разхождането из околностите започваше наистина да наскучава. Камо ли когато от дъжда станах достатъчно изкъпан а косата от и без това разрошено състояние прие това на мокра и месец не ресана. Сякаш поредният ден станах от леглото и дори не се погрижих да взема някоя четка. Но всъщност истината беше друга. Заради стичащите се капки вода от косата вече за стотен път прокарвах ръка през и без това непослушните кичури. И как така успях да попадна под едно хубаво дъждче.. Но някак прибирането обратно в хогуортс, дори и не ми минаваше през главата. Не, там беше прекалено скучно сега. За това и се задоволявах с това разхождане, така или иначе бях мокър а и дъжда май поспря. Със съпровождението на цигарен дим. Ако и броях коя поред беше тази. Комин.
Тръснах с глава. И отново няколко капки се разлетяха, но не от небето, а от мен.
- Бързам, бързам скъпа! - Но въсщонст вместо наистина да се забързам спрях не далеч от момичето и се надвесих на пропаста. И защо винаги като минавах от тук ми се въртеше една не особенно забележима мисъл в главата. "Ами ако се изплюя какво ще стане?". Но някак си не се опитвах да правя експерименти. Беше прекалено високо, от една страна интересно а от друга, бях просто идиот. И колкото и да е странно това абсолютно ме устройваше.
Слидеринката седеше на моста.. Пъхнах цигарата между устните и тръгнах към нея. Ето още едно не особенно голямо откритие, по скоро гол факт. Понякога наистина имах усещането, че една част от мен е някъде там в слидерин. Мда. Това би било катастрофа за цялото семейство. Колко забавно. Цялата рода умници, една нарушила "правилата" и се оказала в грифиндор. Какво щеше да стане ако случайно шапката бе казала Слидерин? Ууу.. Семейството Озера би изпаднало в шок! Макар и семейство сложно казано. Семейство луди. Така, че се задоволявах с Грифиндор.
- Какво пиемс? - Очите ми светнаха с игриво пламъче в предвкушение на нещо интересно. Но това повече приличаше на сок от колкото на алкохол. От гърдите ми се откъсна въздишка. Горчивият вкус на тютюн отново се разнесе вътре в мен и след това протегнах на момичето цигарата.
- А ти за мен не помисли нали. - Намръщих се идея недоволно, идея шеговито. Е, кое, кое а цигарите винаги бяха с мен. Извадих метална кутийка сядайки до Елодия. Оставих я до нея. В случай, че поиска още. А ако не тя, то аз определено няма да откажа още една.
Върнете се в началото Go down
 

един пролетен ден на моста на Рейвънклоу

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Преди един ден Забранената гора
» Забранената гора, преди един месец.
» Глупак! Медуза! Дреболия! Щипване! Благодаря! (Изминалата 2013 - 2014 учебна година, нека поздравим Рейвънклоу които спечелиха купата на домовете! )
» Един урок по трансфигурация
» някъде...след един ден

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: And some more ... :: Друго :: Минало-