Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
По коридорите - Page 4 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
По коридорите - Page 4 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
По коридорите - Page 4 EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
По коридорите - Page 4 EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
По коридорите - Page 4 EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
По коридорите - Page 4 EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
По коридорите - Page 4 EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
По коридорите - Page 4 EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
По коридорите - Page 4 EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
По коридорите - Page 4 EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
По коридорите - Page 4 EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 17 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 17 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects
Slideout 1
Полезни неща за новодошлите и не само:

Share
 

 По коридорите

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: По коридорите   По коридорите - Page 4 EmptyЧет Авг 15, 2013 6:02 pm

First topic message reminder :

По коридорите - Page 4 5886778751_7f6238f2ab_z

 
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Сирена Сънсет
Слидерин
Слидерин
Сирена Сънсет

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 EmptyВто Юни 17, 2014 10:45 pm

"Цуп-цоп, цуп-цоп, цуп-цоп..." Сиси бааааааавно се луташе из коридорите. Как така ѝ дойде тъпата идея да се разхожда сама из замъка!? СЕГА КАК ЩЕШЕ ДА РАЗБЕРЕ КАКВА Е ПАРОЛАТА ЗА СТАЯТА НА СЛИДЕРИН! А ДОРИ И ДА Я НАМЕРЕШЕ, КАК ДА ВЛЕЗНЕ КАТО НЕ Е БИЛА С ОСТАНАЛИТЕ, ЧЕ ДА ЗНАЕ СКАПАНАТА ПАРОЛА! 
- Глупачка! - каза си тя и яката се шибна по главата.- Ох...- "Браво, а сега се и осакатявам...Няма накъде повече да се изложа пред себе си. О, кого залъгвам...Естествено, че има! Та това съм АЗ, Сирена Сънсет!" "Цуп-цоп, цуп-цоп, цуп-цоп...." Сигурно цялата церемония отдава бе отминала и всички се бяха прибрали. Надали щеше да срещне някой по коридорите, а бе немислимо да пита учител! Нямаше да се излага преди да са почнали дори самите занятия, я! Пък и като я видят мокра, веднага ще я питат какво е правила. Току-виж, даже решили, че е била в езерото или вземат точки на Слидерин! Изведнъж чу някакви стъпки...В коридора от дясно се видя някакъв слидеринец. Беше си ясно на къде отиват нещата- щеше да го проследи. Нямаше как иначе. Можеше да се скита с часове и да не влезне в Общата стая на Слидерин. Паролата се сменяше на две седмици, какво остава за цяла година. Сирена почна да върви след него колкото се може по тихо. Май бе от онези, дето не знаеш какво правят в твоя дом- дори не се бе усъмнил, защо някакъв си шум от капене го "преследва".  Е, по- добре за нея.
Върнете се в началото Go down
Анеля Денвърли.
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Анеля Денвърли.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 EmptyНед Юли 06, 2014 4:46 pm

Рок Хауърд написа:
...
-Стига де, сериозно ли? - промърмори Анеля.
Не можеше да се оправя с логиката. За момиче от Рейвънклоу беше необичайно да й е толкова трудно да свърже едно нещо с друго по пътя на логиката. Просто не намираше логика в тези неща. И ето че сега последната им задача в това приключение беше свързана с логиката.
Когато Рок започна да обяснява и тя видя надписите, направо й се прииска да си забие главата в стената. Трите надписа бяха по една тема, но напълно се противопоставяха. Как истината да е в средата, като първият надпис казваше, че това е лъжа? Рок успя да отговори на тази загадка. Когато видя неговото решение, Анеля също стигна до извода, че то е най-логично. Щом третият надпис беше лъжа, вторият също, първият беше донякъде верен- третият надпис наистина лъжеше.Двамата отново насочиха вниманието си към плочата. Анеля започна да чете.
" Първият знак е на човек, а последния невинен гроб. Мъдростта е преди силата. 
Огньовете са един до друг, а нощта предхожда деня. Мечът и магията няма да са заедно. За да съзреш видимото, трябва да видиш невидимото А накрая трябва да пиете от чашата на страха и преодолеете богарта си."
Какво? Момичето премига объркано после го прочете отново.
-Рок, честно ти казвам, нищичко не вдявам. - промърмори Анеля и го погледна прехапала долната си устна притеснено.
Лъчите в стаята я притесняваха също. Как щяха да ги обезсилят? И защо не просто да ги премахнат? Със сигурност можеше да изрови някое заклинание за изчезване от ума си. Обезсилване? И тази дума не можеше да си обясни дори. Май всичките тези емоции днес й идваха в повече. След миг осъзна, че всъщност тази задача с всички тези думички, която решаваха, щеше да направи точно това. 
Може да се каже, че остави задачата в ръцете на Рок, въпреки че логиката и на него му създаваше трудности. Явно все пак имаше много по-рационално и съсредоточено мислене, защото разбра точно какво се иска и успя да реши задачата. Анеля само следеше мисълта му и хапеше устни. Обеща си наум след като обезсилят заклинанието, каквото се мъчеше да направи Рок сега, да му помогне повече.
 -Цветята символизират невинност и се слагат на гробовете -каза момчето на Анеля.  -А щом мъдростта е преди силата и нощта предхожда деня мисля, че ще е : магьосник - луна - рицар - дракон - слънце - цвете. Да пробваме.
-Много съжалявам, че сам се мъчиш с това, Рок. - промърмори Анеля. - Хайде, да пробваме!
Така и направи. Момчето ги подреди в този ред и като по чудо- успяха. Беше правилната подредба.
-Браво, Рок! - възкликна Анеля и го потупа по рамото.
Лъчите потрепнаха и сега само малко от тях, на достатъчно големи разстояния, едва-едва премигваха, другите бяха изчезнали. Успяха да обезсилят заклинанието.
-Без повече логика. -прошепна облекчено Анеля и се усмихна бегло на Рок, докато се оглеждаше. - Какво следва сега?
Погледна плочата.
"За да съзреш видимото, трябва да видиш невидимото."
-Минахме ли го това вече? - попита Ан и посочи дадения ред.
Секунда след това нещо я блъсна и я завъртя из стаята. Едва успя да се извърти, за да не докосне лъчът в края на стаята. Долепи длани до стената и погледна объркана Рок.
-Нещо ми подсказва, че не сме. - каза момичето.
В същия миг из цялата стая започнаха да стават странни неща. Все едно духове бушуваха във въздуха. Плочата се местеше сама по стената, всеки предмет сякаш беше оживял,по пода се разсипаха бързо фигурките и някой задърпа из стаята двамата младежи, сякаш бяха марионетки на конци. Невидимото беше превзело сцената.
Върнете се в началото Go down
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор
Рок Хауърд

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 EmptyВто Юли 08, 2014 9:00 am

Както разбрахте логическото мислене не спадаше към силните качества на Рок, въпреки че не беше и сред слабостите му. И по тази причина не бе напълно сигурен в правилната подредба на фигурите. Само на някои. Все пак разчиташе и на интуицията си. А тя между другото, въпреки погрешното мнение на мнозина не се противопоставя на логиката, а двете взаимно се допълват. И сега стана така. Тоест подредбата се оказа вярна. Лъчите премигнаха и повечето изгаснаха, а останалите можеха да бъдат преодоляни. Само, че сега двамата ученици се изправиха пред следващата част от задачата
 "За да съзреш видимото трябва да видиш невидимото"
Из цялата стая започнаха да стават странни неща. Все едно духове бушуваха във въздуха. Плочата се местеше сама по стената, всеки предмет сякаш беше оживял,по пода се разсипаха бързо фигурките и някой задърпа из стаята двамата младежи, сякаш бяха марионетки на конци.
- Не ми се вярва да е полтъргайст - обади се грифиндорецът и на косъм избегна един от останалите лъчи. Изхождаше от обичайното поведение на познатия на всички Пийвс, който досега да се беше показал.  - По вероятно дух или няколко или някаква илюзия.


/трябва да ставам, като се прибера ще гледам да довърша/  
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Kayla Morgan
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Kayla Morgan

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 EmptyПет Яну 30, 2015 9:32 am

Стана ми скучно от писането на домашни,затова реших да се поразходя и да пообиколя на около,туко виж открия нещо интересно.Обикалях от коридор в коридор,но ми стана още по-скучно,да обикаляш сам е гадно,а да не познаваш никой е двапъти по-гадно.Писна ми да обикалям като муха без глава,затова реших да отида до библиотеката,да взема някоя книга и да изляза на вън да почета,но без да искам се загубих и не знаех къде изобщо се наирам тогава видях едно момиче с книга в ръка и реших да я попитам къде е библиотеката.
-Здравей,как си!Извинявай,но до сега обикалях по коридорите и от толкова обикаляне се загубх и не мога да се ориентирам на къде е библиотеката,може ли да ми кажеш накъде е.-надявах се да е някоя свясна и да ми помогне,а не да ме отсвири.
Върнете се в началото Go down
Elizabeth
Черен магьосник
Черен магьосник
Elizabeth

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 EmptyНед Фев 01, 2015 9:30 am

Докъто бях в часа по отвари телефона ми иззвъня и аз побързах да отговоря преди преподавателя да ме е видял и да ме смъмри.Клекнах под масата и отговорих на позвъняването.Не останах много учудена когато ми съобщиха че трябва да свърша една здача,която ще е доста важна за мен и моето обучение.Запомних всички инструкци и тръгнах да ставам,когато учителят застана до мен и ме попита:
-Какво пръвиш там?
-Търся си подправките-отвърнах от своя страна.
След което се изправих и му обясних че спешно трябва да напусна часа тъй като много ме е заболял стомаха.Не знам колко ми повярва,но ме пусна да отида до лечебницата.
Но вместо там аз се запътих към стаята си.Оставих учебниците си и побързах да отида на уреченото място преди даденото нещо да е изчезнало.
Забързах се постълбите бързайки за своята си посока когато някаква непозната ме спря.И весто да ме пита нещо умно тя ми зададе такъв въпрос от който и стана ясно че е нова и неориентирана.Явно никой не учи тия деца на ориентация.Няах време за глупостите й но така и така отивах и аз натам реших да й кажа.
-По стълбите надоло,после първия коридор в ляво,след това продължаваш малко направо,след това пък наляво и следващшя коридор в дясно.Разбрали ме?-загладах я въпросително като виждах как тя тотално се бе объркала.
Върнете се в началото Go down
http://sanfrancisco.bulgarianforum.net/forum
Kayla Morgan
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Kayla Morgan

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 EmptyНед Фев 01, 2015 9:48 am

Изглеждаше,че тя бърза а моята усоба я бави.Беше ми любопитно на къде отива и реших да я помотая още малко,туко виж от нашата случайна среща излезе някое свесно приятелство.Тя изглеждаше мила,но някакси леко превзета и надута,а тия не ми бяха по вкуса.
-Да разбрах.Мерси.На къде отиваш?-усмихнах и се и зачаках да ми отговори,но физиономията която направи ми подсказа че идеята  да дойда с нея не и се стори добра.
Докато чаках да ми отговори се зачудих какви ли неща вършеше и дали преподавателите и директора знаха.
Върнете се в началото Go down
Elizabeth
Черен магьосник
Черен магьосник
Elizabeth

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 EmptyНед Фев 01, 2015 11:17 am

Ама русокоската бе много нахална,откъде и хрумна идеята че може да дойде с мен където и да е било.Нямах време за разглезени девойчета или пък да бъда гид на който и да е било.
-Не ти трябва да знаеш къде отивам,не е твоя работа,русокоске.
Знаех че със сигурност ме е опислила за някоя откачалка дето върши нередни неща,но аз точно това правех и не ме интересуваше много много мнението на тази.но пък се замислих върху това че съм избягала от час и не знам тази от кой дом е,да не вземе да се изпорти че такива идиото много в дова даскало.Затова реших да разбера дали представлява опасност за мен.На път съм да направя нещо голямо и не изкам издънки.
-От кой дом си новачке?-обърнах се и я попитах.
Върнете се в началото Go down
http://sanfrancisco.bulgarianforum.net/forum
Kayla Morgan
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Kayla Morgan

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 EmptyСря Фев 04, 2015 10:25 am

Ама тая русокоска ли ме нарече,за каква се мисли.Човек винаги се бърка от първото впечатление,в първия момент ми се стори свясна,а каква взе че се оказа.Според мен тя е от онези дедо си мислят че света се върти около тях и че всички са длъжни да се съобразяват с тях.Реших да се направя на приятно расеяна и леко глуповата.
-Защо?Да не би случайно да изпълняваш някоя супер секретна мисия.?-когато зададох този въпрос тя направо онемя и така ококори очи сякаш бе видяла призрак за първи път.
Ако се съдеше по физиономията явно бях уцелила в десятката,но каква ли бе супер секретната мисия.Докато аз се чудех,тя ми зададе още един въпрос,според мен тя ме проверяваше,но за какво ли.
-От Рейвънклоу.А ми ти?-погледнах я с въпросителен поглед.
Бях решена да разбера коя е тази и какво е намислила да прави.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 

По коридорите

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Хогуортс и неговите околности :: Училището-