Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG

ИндексТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Statistics
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22434 мнения in 1533 subjects

Share | 

Before 6 years...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Сирена Сънсет
Слидерин
Слидерин

Профил
ПисанеЗаглавие: Before 6 years...    Сря Юни 18, 2014 1:00 am

First topic message reminder :

Сиси се разхождаше по коридорите и се чудеше какво да прави. Бе неделя, нямаха часове. Но утре бе понеделник. Значи...да учи!? Не, не бе в настроение. Имаха малко домашни, нека бъдат следобеден проблем. Все пак бе единадесет сутринта, все имаше какво да се прави. Не й бе позволено да лети. Нямаше да учи. Останалите се бяха разпръснали наляво и надясно. Само тя бе останала да се скита из дългите коридори, които се надяваше най-накрая, след толкова пъти в които се бе изгубвала, да научи. Най-малко, за да отива навреме за часовете. Е, поне учителите се смиляваха над нея и проявяваха някакво разбиране. Въпреки, че по-голямата част от живота си бе прекарала в света на магьосниците, никой никога не й бе обяснявал кое къде е в Хогуортс. Изведнъж, при мисълта за баща й нещо приседна в гърлото на Сиси. Не, нямаше да плаче. Бе се наплакала преди цели четири години. Миналото си е минало и толкова. Блондито се запъти към едно от най-любимите й места- малкия двор. След петнайсетина минути тя го намери и с триумфална усмивка седна до фонтанчето. Тя извади скицника си и започна да рисува дърветата в далечината. Момичето имаше талант, личеше си.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

АвторСъобщение
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 6 years...    Пон Юни 23, 2014 10:11 pm

Момичето каза, че знае кого да търси, когато се изгуби.
 - Ще ми е приятно пак да се видим - засмя се Рок.  Сирена рече, че според нея готвенето е за мъгълите като приготвянето на отвари за магьосниците. Той не се беше замислял по въпроса обаче сега откри връзка. И при двете дейности трябваше да се спазват рецепти, имаха нужда от съставки, които да се смесят в нужните пропорции. Но поне според него при готвенето имаше повече възможности за експерименти и импровизация и ако сбъркаш последствията биха били да по - малко сериозни отколкото при отварите. Тя добави и че след 4-ти курс възнамерява да мине курс по оказване на първа помощ
 - Не може винаги да разчитаме на тях, а и може да ги изгубим - съгласи се момчето имайки предвид магическите пръчки. - Това бе и причината приемните ми баща и чичо да започнат да ме тренират.
Вижте профила на потребителя http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Сирена Сънсет
Слидерин
Слидерин

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 6 years...    Вто Юни 24, 2014 2:28 pm

След като той каза, че е трениран на бойни изкуства именно заради това, че не винаги може да се разчита на магиите аз му отвърнах:
- Умно са се сетили. Ако не бях момиче, и аз бих отишла, но не мисля, че мога да направя повече от това да спъна някой, да го ритна или шамаросам. - и се засмях. - Но и това все някак ще помогне, ако имам онази секунда преднина-изненада...Е, не знам, винаги зависи. Например, представи си колко ще е смешно, ако се опитам да шамаросам някакъв гигант. Ще подскачам и крещя "Слез долу, трябва да те ударя!" Ще изглежда много глупаво. "Уау, май съм в шеговито настроение" казах си. Облегнах се назад, но тъй като не гледах, очевидно съм направила опит да се подпра на въздуха и, по силата на незаменимата гадост, цопнах във водата. Сигурно съм изглеждала много глупаво отстрани, при положение, че преди секунда бях уверена и засмяна, а сега- мокра до кости. Ризата ми беше прилепнала, да не говорим пък за полата. Мантията-също.
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 6 years...    Сря Юни 25, 2014 10:54 am

Тя каза, че ако не е момиче вероятно също би се записала на бойни изкуства.
 - Виждал съм и момичета да тренират - изкиска се Рок. Уточни, че се разсмя не заради пола й, а поради начина, по който описваше евентуална схватка. - А ритник между краката - допълни вече сериозно - може да е нечестно, макар че това е относително, но  на улицата обикновено върши работа. После обаче пак се разсмя. Този път заради цопването й във фонтана
- Извинявай, обаче наистина ми стана смешно. Опа. - Опата се дължеше на това, че пробва да се подпре на фонтана, но се подхлъзна на разплискана вода и вместо това успя и той да цамбурне.
Сирена Сънсет
Слидерин
Слидерин

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 6 years...    Сря Юни 25, 2014 9:11 pm

Рок се изсмя, когато видя, че съм паднала във фонтана. Е, нищо чудно, сигурно наистина изглеждам смешно. Смисъл, момиче, допреди малко говорещо сериозно с нотка носталгия и изведнъж- бам във водата. Ако се бях видяла отстрани сигурна и аз щях да си се смея. Но дойде и миг на злорадстване- и той цопна във фонтана. Засмях се леко и го погледнах със саркастичната ми усмивка:
- Ха! Карма! Май не само аз ще има да цапам цял Хогуортс докато се прибирам! - след това станах и си махнах мантията. Все пак само щеше да ми лепне. Полата и ризата бяха пре-достатъчни. Изстисках я и я сложих до фонтана, но преди да излезна се наведох и леко пръснах грифиндореца. Засмях се и отново застанах на твърдата СУХА земя. Цялата бях мокра, но всичко ми бе толкова смешно. 
-Ах, това ми напомня на първия ми ден тук! - и отново погледнах небето.
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 6 years...    Чет Юни 26, 2014 12:02 am

- Май не трябваше да се смея - отбеляза грифиндорецът, когато Сиси каза, че няма тя да бъде единствената, която ще се прибира минавайки из цял Хогуортс като мокра кокошка. Е, добре де, думите на русокосата слидеринка не бяха точно такива, просто аз малко перифразирах. Междувременно последва примера й и също свали мантията си. Която изцеди доколкото успя. За другите си дрехи в момента не можеше да стори нищо.
 - Можеше и да е по-зле - рече момчето докато цедеше. - Представи си, че беше кална локва вместо фонтан. Валеше или падна в езерото или Пийвс правеше номера? - Въпросът му бе свързан с думите на момичето, че това й напомня за първия й ден в училището. А той, въпреки че бяха в един курс и съответно дошли в един ден бе забравил дали първите 2 неща са се случили, а за Пийвс нямаше как да знае.
Сирена Сънсет
Слидерин
Слидерин

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 6 years...    Пет Юли 11, 2014 12:01 pm

- Да, определено можеше и да е по-зле. - съгласих се. Косата ми капеше, затова се заех с нея като почнах да изцеждам русите си къдрици.  О, Мерлин, трябваше ли винаги аз да се мокря? Нищо чудно да хвана настинка.
- Валеше или падна в езерото или Пийвс правеше номера? - попита ме Рок.  
- Не, не валеше, нито паднах в езерото и, слава на Мерлин, с Пийвс не се бяхме засекли. Тогава пак бях паднала във фонтана, само че по по-различен начин. Нали виждаш арката? - обърнах се леко назад, като я погледнах, а после отново се извърнах към грифиндореца. - Реших да се покатеря на нея. Беше много тихо и спокойно, в небето луната светеше, а звездите блестяха....Та, реших да се кача и да видя каква ее гледката отгоре. Незнайно как успях да се кача и останах за известно време там. После си казах, че е добре да слизам, че да ме накажат и да вземат точки от Слидерин, заради мен още щом съм пристигнала...Нямаше да е добре. Та, накратко, паднах докато слизах. А от всичко най-гадното бе, че незнаех къде е Общата стая на Слидерин! Е, поне видях един нехаен слидеринец, който дори не чуваше, че шумът от капки го следи... - и с една кихавица завърших. Та, какво ви казах за настинката?
Рок Хауърд
Грифиндор
Грифиндор

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 6 years...    Вто Юли 15, 2014 12:18 pm

Сиси му разказа за предишното си голямо измокряне. Как се е качила върху арката, но на слизане от нея е паднала във фонтана. А после е проследила един свой съдомник до общата стая на Слидерин и така е разбрала къде е.
 - Наздраве! Една настинка надали ти е нужна - каза Рок след кихавицата на момичето. Междувременно опитваше  да приглади черната си коса, която се беше разчорлила благодарение на собственото му цопване във водата. - Най - добре да те заведа до лечебницата - предложи грифиндорецът. Не знаеше дали тя е наясно, къде се намира въпросното помещение, обаче бе споменала, че не се справя добре с ориентирането. - Опа! - извърна глава в страни и кихна на свой ред.
Сирена Сънсет
Слидерин
Слидерин

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 6 years...    Вто Юли 15, 2014 3:13 pm

След като кихнах, Рок каза:
 - Наздраве! Една настинка надали ти е нужна  тихичко се изкисках, защото упорито се опитваше да си приглади косата, а попринцип, като момиче, това бе моя рабпта. Но, странно защо ли, косата ми си бе наред, ако изключим, че изглежда, все едно току-що съм се къпала.  - Най - добре да те заведа до лечебницата.  - Да, това бе добро предложение. Забелязах, че май мисли, че не знам къде е. Странно, но след като това бе едно от най-постещаваните места, лечебницата се смяташе за лесно откриваема. Даже се изравняваше с Общата стая и Голямата Зала. Тъкмо да кимна и като команда, грифиндореца извърна глава и кихна. Засмях се и то доста силно.
- С радост ще приема предложението, но май няма да си само придружител. Както виждам, не съм единствената нуждаеща се от отвара против настинка. - след това станах и зачаках момчето на свой ред да направи същото.
Sponsored content

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Before 6 years...    

Before 6 years...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Lovers of 6 Years