Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Малкото дворче 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard
Малкото дворче 1fpiy Заповядайте в един невероятен свят изпълнен с магия и вълшебство. Форум за малки и големи направен по неповторимите книги на Дж.К.Роулинг,а именно "Хари Потър".Гмурнете се в света на магьосниците и се присъединете към нас за новата учебна година в "Хогуортс".А при кой ли ще отиде купата на домовете...предстои да разберем.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizard RPG forum BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВходВлез като PR
Гласувайте за нас :)
BGtop
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мегара и Посейдон, Перла в Океан от чувства. [РП на тема Боговете на Олимп]
Малкото дворче EmptyСъб Авг 13, 2016 2:22 pm by Екатерина Дейвидс-Муур

» Разпределение (РП)
Малкото дворче EmptyВто Апр 05, 2016 9:16 am by Джон Картър

» Разпределителен тест
Малкото дворче EmptyПет Апр 01, 2016 7:07 pm by Джон Картър

» Заети ликове
Малкото дворче EmptyЧет Мар 17, 2016 3:10 pm by Вивиaнa Гровънър

» Before 1 week
Малкото дворче EmptyСря Яну 20, 2016 11:15 am by Рок Хауърд

» Търся си семейство,приятели,врагове,etc...
Малкото дворче EmptyПон Яну 18, 2016 12:03 am by Рок Хауърд

» Спам на воля :)
Малкото дворче EmptyПон Дек 28, 2015 10:20 am by Афродита Найт

» №007
Малкото дворче EmptyСря Ное 11, 2015 10:50 am by Liam Shadow

» Liam Shadow
Малкото дворче EmptyСря Ное 11, 2015 10:30 am by Liam Shadow

Точки на домовете
- 320
- 1340
- 1280
- 780

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 23 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 23 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 71, на Сря Яну 01, 2014 8:05 pm
Статистика
Имаме 423 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sandwich

Нашите потребители са написали 22572 мнения in 1538 subjects

Share
 

 Малкото дворче

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyЧет Авг 15, 2013 4:09 pm

Малкото дворче Ctc
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyНед Авг 18, 2013 12:24 pm

Събудих се още щом първите слънчеви лъчи проникнаха в стаята ми.. Отворих бавно очи и се протегнах, ставайки от леглото си и обличайки черния си копринен халат.. Отидох до прозореца и погледнах през него прекрасната гледка която се разкриваше пред мен.. Наистина обичах това място... Хогуортс беше моя дом от както се помнех... Първо като ученичка а сега и като преподавателка.. Усмихнах се отново на величествената гледка която ме заобикаля и се насочих към гардероба си..
  Разтворих вратичките на гардероба си с замах и се огледах... Чудех се какво да облека днес... Беше прекалено топла да е мантия, затова обърнах погледа си към обикновените дрехи. Разглеждах ги дълго време и накрая избрах една тениска и къси панталонки... Облякох ги и отгоре сложех черното си наметало... Да изглеждах наистина странно но това ми харесваше... Обърнах се, към огледалото си и сресах косата си, след което я вързах на хлабав кок... Сложих си малко гланц и излязох от стаята, затръшвайки вратата след себе си..
  Докато слизах надолу по стълбите, си мислех как нямам търпение този величествен замък да се напълни с ученици отново... Да беше лято и той беше почти празен... Слязох на първия етаж и минах покрай голямата зала... Знаех, че в момента е празна и затова се насочих направо към малко дворче... Там наистина ми харесваше и получавах вдъхновение за уроците си... Излязох през големите порти и се огледах отново... Всички беше повече от красиво... По дърветата и храстите все още имаше роса... Усмихнах се на себе си и слязох по каменните стълби, тръгвайки в произволна посока ... Наслаждавайки се на природата която ме заобикаляше...
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyНед Авг 18, 2013 12:50 pm

Макар училището да бе на север нощите през тялото тук бяха горещи.Точно тази жега не бе позволила на Озера да мигне цяла нощ.А може би не беше само това.До преди година той бе само учител...просто едно момче което бе решило да тръгне по този път,да остане в "Хогуортс" и да преподава на новите ученици,но трагични обстоятелства с дядо му,бившия директор на училището и зам.директора направиха и Кристиан такъв...кой да предположи,че стареца ще поиска точно той да стане директор.Каква ирония...той дето бе все още с акъл като на дете.Но това бе отделен въпрос.
Кристиан чу леки стъпки надолу по стълбите.Беше една от новите заместник директорки тъй като в училището в момента нямаше и учители.Беше толкова пусто...мразеше когато училището опустяваше така.Просто замъка не го заслужаваше.
Озера се изправи и наметна отгоре само един халат след което излезе от стаята и тръгна надолу по стълбите.Картините наоколо го поздравиха и той им отвърна.Е може би замъка не бе съвсем пуст,но едно бе разговаряш с картина,а друго с човек.
Излезе в малкия двор и се облегна на една колона гледайки напред към Афродита.Той се усмихна леко и се прокашля за да го забележи.
- Как си? - изрече с нормален глас.И без това тук нямаше никакви шумове и това можеше да мине и за крещене. - Рано си станала.Наслади се на спокойствието докато можеш...знаеш какво ще стане тук след първи септември...ще ставаш и посред нощ зареди някой Грифиндор.А като ги знам какви са смелчаги и как все се забъркват в неприятности...
Той извади кутия цигари.Много,много вреден навик за него,но нямаше как.Запали една и издиша дима.Поне не пушеше пред учениците.Не искаше и те да прихващат от неговия вреден навик.
- Искаш ли да отидем до "Хогсмийд" ?Или може да обсъдим началото на новата година.Ново начало за всички...включително и за замъка.И гледай да не плашиш учениците моля те.
Той дръпна от цигара отново и пак издиша дума.Седна на една пейка  и погледна нагоре към слънцето.Бе много странно - да стои тук само по един халат...е и боксерки отдолу.Все пак нямаше да е особено приятно,ако халата му се разгърнеше и разкриеше нещичко.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyНед Авг 18, 2013 3:48 pm

Разхождах се, напълно погълната от мислите си когато чух гласът му и се обърнах гладейки го. ова беше новия директор... Така и не можах да запомня името му, за това най често се обръщах към него само по фамилията му...
- Как си? -  Изрече той с нормален глас, но заради тишината и спокойствието някой можеше да го помисли за викане.
- Горе долу.. - седнах на тревата без да обръщам внимание да росата и се загледах в директора. Следващите му думи ме накараха да се засмея. - Повярвай за мен не е проблем, да стана в един през нощта и да се занимавам с Грифиндорци... На времето и аз бях като тях и не съм се забърквала толкова често в неприятности...
 Въздъхнах и се загледах в ярко синьото небе, усмихвайки се отново. Проф. Озера извади цигарите си и запали една.. Сбръчих леко нос и се закашлях... Извърнах глава на другата страна...
- По добре недей да пушиш пред учениците... Представи си, че едно дете от първи курс почне да пуши.. Какво ли ще кажат родителите му. - засмях се и погледнах шефа си. - Аз винаги ставам толкова рано и се разхождам из поляните или гората... Там намирам спокойствие и муза, за това как да разкажа уроците по интересен и лесен начин...
  проф. Озера ми предложи да отидем до
Хогсмийд" и да обсъдим началото на учебната година...
- Може... Не бих отказала едно силно кафе и пресни кифлички с шоколад.. - погледнах замечтано и се засмях. - Аз ли плаша учениците?
 погледнах го възмутено и скочих на крака,
отидох до него и размахам заплашително пръст пред лицето му.  Очите ми горяха с сини пламъци..
- И как ако смея да попитам ги плаша според вас господинчо!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Кристиан Озера
Директор и отговорник за "Рейвънклоу"
Директор и отговорник за
Кристиан Озера

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyНед Авг 18, 2013 4:11 pm

Момичето бая лесно се палеше,уточни Крис и леко се отдръпна назад като сложи ръце пред себе си.
- Хей,хей я по-спокойно! - заяви той и нарочно изпусна дима срещу нея. - АЗ НЕ пуша пред учениците.От уважение към дядо ми няма и да пропуша пред тях.Просто обаче имам никотинов глад.Както ти имаш нужда да си някъде за а си измислиш уроците.О'кей?
Той се отдалечи леко с цел да се предпази,ако тя случайно реши нещо да го нападне.В което имаше голяма вероятност.Нищо чудо новата учебна година да започне с пребит директор...или без такъв.
- И нямах точно това предвид.Просто някои учители тук са си...ами страшнички.По мое време имахме един заместник по отвари та косата си се вдигаше нагоре само като заговореше.Ако не беше дядо ми никой от домовете нямаше да мине нищо,че всичко знаехме..
Кристиан се протегна и изгаси цигарата си.
- Е ,ако ще ходим в селото трябва да се облека.Нямам търпение да изпия един от бирените шейкове на Мадам Розмерта.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyНед Авг 18, 2013 4:36 pm

- Еми обличай се ама по бързо! - погледнах го мило и се закашлях.. Наистина не понасях цигарения дим.
  Отдръпнах се, назад.. През главата ми мина идеята да му зашлевя един два шамара ама се отказах, извадих пръчката си и замахнах рязко с нея и неприятния дим изчезна, беше заменен от нещо по благоуханно... Аромат на ванилия и кокос... Или с други думи моя парфюм.. Усмихнах се самодоволно и прибрах пръчката в черите кожени ботуши които ми стигаха чак до коляното.. Погледнах към Крис който ме гледаше като гръмнат.. Засмях се и му пратех една въздушна целувка..
 - Хайде, господин Озера че бирените шейкове ще свършат и Мадам Розмерта ще си тръгне..
 Докато той, се преобличаше в стаята си аз го чаках седнала на един от каменните стълби, гледайки към ясното небе... Нямах търпение лятото да свърши и замъка отново дасе напълни с ученици и учители отново да живне... Сега просто не беше същия замък какъвто го помнех от училищните си години....бях погълната в мислете си и не бях усетила кога той се е върнал
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Айви Стийл
Магьосник
Магьосник
Айви Стийл

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyПон Авг 26, 2013 11:29 am

Седях под едно дърво и четях една вестника с новините. Имаше интересни статии, но не чак толкова че да грабнат изцяло вниманието ми. Бях си сложила слушалките в ушите и си мислех за детството си. От както навърших шестнадесет имах чувството, че съм осиновена и това не ми даваше мира. Трябваше да разуча, но как щях да се измъкна от тук без да забележат отсъствието ми.
Изправих се и огледах внимателно хоризонта, за да бъда по-сигурна, че няма кой да ме види да излизам и да си пъхам носа в миналото ми. За съжаление мернах с поглед няколко ученика и учителя. "Ама че късмет имам!" помислих си и тръгнах с бавни самоуверени крачки към изхода.
Върнете се в началото Go down
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyПон Авг 26, 2013 2:00 pm

Излязох от училището и се насочих към малкото дворче.. Усмихнах се при чудесната гледка.. Птичките пееха, слънцето грееше... Идеален красив ден.. В следващия момент погледа ми падна върху отдалечаващата се ученичка.. Странно някой да е станал токова рано и да се опитва да се измъкне от училището.. Груби грешки... Добре че някой от колегите не я беше видял, защото предполагах че ще има много проблеми..
- На къде сте се запътили г-це Стийл!
 Попитах я и се запътих към нея с спокойна и нормална крачка.. Щом стигнах до нея и погледнах и зачаках обяснението потропвайки леко с крак..
- Много добре знаете, че посещенията в селото са чак другата седмица в събота и неделя! И че дотогава нямате време да напускате територията на училището без позволението на директора!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Афродита Найт
Зам.директор и отговорник за "Грифиндор"
Зам.директор и отговорник за
Афродита Найт

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyПон Авг 26, 2013 2:13 pm

- Виж дете и аз бях на твое място преди 6 или 7 години и ти казвам че това което правиш е грешка! Ако искаш да те освободят просто отиди и кажи на директора! Ако е поради семейни причини той ще те разбере и ще те пусне! Не е нужно да си навличаш наказание и проблеми и да се налага да пишем до родителите ти!
 Погнах да й обяснявам и да я гледам сериозно. ТЯ май не ме слушаше много и затова замахнах лениво с пръчката а портите се затвориха.. Сега поне щях да съм сигурна че съм й казала и че съм се опитала да я спра..
- Сега защо просто не помислиш над проблемите си докато се разхождаш около езерото.. или гората.. Само  не прави глупости..
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-magic-rpg.bulgarianforum.net/forum
Ейприл Джоунсън
Грифиндор
Грифиндор
Ейприл Джоунсън

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyСъб Окт 05, 2013 10:37 am

Ейприл се разхождаше из двора и оглеждаше всяко едно кътче от това място, макар че не беше за първа година тук винаги й е струваше някак си интересно и величествено. Ейп погледна към небето - имаше съвсем малко облаци, а слънцето се усмихваше весело на учениците които бяха излезли навън.
Разсеяността на момичето го беше отвело до почти никъде, защото беше спряла да ходи, за да се любува на времето и природата. Върна поглед напред и забеляза някаква групичка от трима ученика от друг дом. Не бяха от най-гадните затова реши да отиде и да се запознае. Преди никога не ги бе виждала, а това да имаш поне един приятел беше сега в приоритетите й. Останалите я отбягваха без да има особена причина.
- Здравейте!- каза Ейприл приближавайки се към групичката, като получи по едно кимване, но едно нещо й направи впечатление. Имаше момиче с рижа коса и ако не знаеше че е магьосница би си помислила, че е повелителка на огъня.
Върнете се в началото Go down
http://skyrpg.bulgarianforum.net/
Nell C=
Хафълпаф
Хафълпаф
Nell C=

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyСъб Окт 05, 2013 3:58 pm

 Днес бе от тези прекрасни слънчеви дни в които препълваш с енергия и се радваш и на-най малкото нещо. Рижавокосото хафълпафче обожаваше тези дни и за това днес от лицето и не слизаше усмивката до уши. Определено беше станала от правилният крак днес.
 Момичето слезна по стълбите и се оказа в малкото дворче из което играеха лъчите на слънцето. Имеше наистина много възпитаници на Хогуортс тук в момента и всички бяха в хубаво настроение, наистина прекасен ден. След като слезна от стълбите и се поразхожда из дворчето тя забеляза група от нейният курс и дом за това и отиде при тях. Те обсъждаха нещо доста оживено, Юлия така и не успя да разбере какво точно. Кам попълнилата се веже компания се доближи момиче от грифиндор и ги поздрави.
 - Здрасти. - Отвърна Юлия а усмивката и продължаваше да грее на лицето и. Останалите хафълпафци продължиха да обсъждат нещо а рижокоската се доближи до момичето от Грифиндор. И без това не знаеше за какво става дума.
 - Ейприл нали? - Попита момичето, беше я засичала няколко пъти което не беше чудно.
Върнете се в началото Go down
Ейприл Джоунсън
Грифиндор
Грифиндор
Ейприл Джоунсън

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyСъб Окт 05, 2013 4:10 pm

Момичето ме поздрави и глуповатата й усмивка не слизаше от лицето й. Явно времето й действаше добре. Рижото момиче явно ме познаваше, а сега какво трябваше да направя аз?
- Същата. А ти си?- попита Ейприл и се вгледа в цвета на косата на момичето. Това беше доста рядко срещан цвят.
Явно останалите момичета от Хафълпаф не бяха обърнали особено внимание на рижата им съученичка и затова трябваше поне да се опознаем малко за да сме приятелки. И ето че лампичката ми светна. Бях виждала момичето преди в коридорите и ми оставаше само да отгатна името й.
- Юлия нали?- предположих и се надявах да съм уцелила и да не ми се разсърди за това, че съм сбъркала името й.
Върнете се в началото Go down
http://skyrpg.bulgarianforum.net/
Nell C=
Хафълпаф
Хафълпаф
Nell C=

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyСъб Окт 05, 2013 4:24 pm

 - Вярно.- С усмивка на лице отвърна тя и протегна ръка на Ейприл за да се здрависат. Ейприл, това беше красиво име. Като април- тъкмо свършва зимата и всичко започва да цъфти. Пролетта беше много хубаво време. Е, и есеснта също. Както в момента. 
 - Много е красиво времето сега..- Отбеляза Юлия. Наистана хафълпафката направо се сливаше с околният свят всичко беше червено-жълто. Есен все пак. Имаше невероятно много опадали листа. Ако влезне така в някоя гора, нея ще я изгубят..
Върнете се в началото Go down
Ейприл Джоунсън
Грифиндор
Грифиндор
Ейприл Джоунсън

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyСъб Окт 05, 2013 4:40 pm

- Изцяло се сливаш с природата сега.- отбеляза Ейприл и се засмя леко, като продължаваше да се чуди как хафълпафката е вечно усмихнала се до уши. В момента искаше да е някъде извън Хогуордс и да се разхожда из природата или да отиде на купон с приятели.
- Има ли начин да излезем от тук поне за малко без да ни видят?- попита блондинката без да се замисля и се огледа. Учебната година й липсваше, но след като се започна вече й се искаше да избяга от някой от часовете и да се забавлява.
Рижата дружка на Ейприл се беше позамислила леко, защото погледът й беше някак си отнесен, но усмивката й още не спадаше от лицето й.
- Вечно ли си така усмихната?- попита грифиндорката.
Върнете се в началото Go down
http://skyrpg.bulgarianforum.net/
Nell C=
Хафълпаф
Хафълпаф
Nell C=

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyСъб Окт 05, 2013 6:44 pm

 - Естественно, не случайно са измислени тайни ходове. Че за какво ти е? - Рижокоската погледна Ейприл. На нея честно каа.зано и тук си беше добре, е естественноо понякога кроеше някой-друг план. Но в Хогуортс беше наистина хубаво, ако се махнат часовете това ще е рай. Та Хогуортс беше цял замък напълнен с различни по свой начин интересни магьосници. Точно за това из плановете и фаворита и е да се направи от Хогуортс рок-училище, ето това щеше да е забавление.
 - Само когато съм в хубаво настроение. - Юлия се засмя. А тя беше често с хубаво настроение, така че да почти всякога..
Върнете се в началото Go down
Ейприл Джоунсън
Грифиндор
Грифиндор
Ейприл Джоунсън

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyСъб Окт 05, 2013 7:08 pm

- Защо тайните ходове са тайни като всеки знае за тях?- попита блондинката, защото това определено си беше така. След като трябваше да са тайни никой не трябваше да знае за тях за бога.
Нямаше учители и щеше да е лесно да се измъкнат дори и да не е през тайните ходове, а през портите, но като се знаеше че имаше "порти" определено щеше да е трудно и за двете момичета да се измъкнат, затова трябваше да минат през ходовете.
- Съгласна ли си да се изпарим?- попита Ейприл рижата си приятелка и тръгна на някъде като няколко пъти се обърна да види дали новата й приятелка е тръгнала.
Върнете се в началото Go down
http://skyrpg.bulgarianforum.net/
Nell C=
Хафълпаф
Хафълпаф
Nell C=

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyСъб Окт 05, 2013 10:57 pm

- Хм, логично. Но не всички знят за тях или поне не за абсолютно всички ходове. - Отбеляза момичето. Следващото изречено от грифиндорката заинтригува Юлия но в същото време я накара и да се замисли. Тя може и да нарушаваше правилата, но в момента си и беше хубаво и тук. Макар че винаги зависеше колко глупави глупости ще правят. Винаги беше готова да сподели идеята за превземане на Хогуортс, ако се падне подходящ човек. Но през повечето време предпочиташе да полудява заобикаляйки правилата така че да не няма вероятност да се карат после. Все пак тя бе от  Хафълпаф и не бе толкова смела колкото Грифиндорците.
 - Зависи какво си намислила? - Попита момичето все още заинтригувана, докато ходеше до Ейприл.
Върнете се в началото Go down
Ейприл Джоунсън
Грифиндор
Грифиндор
Ейприл Джоунсън

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyНед Окт 06, 2013 9:06 am

"Зависи какво си намислила" каза рижокоска, а Ейприл леко се засмя.
- Отиваме да намерим най-лесния изход и после ще отидем да се позабавляваме малко в някой бар.- отвърна й брюнетката и лека усмивка се появи на лицето й. От кога не беше излизала сега се нуждаеше от малко разпускане. 
- Е ако искаш де. Няма да те изкарам на сила, а ако имаш приятели викни и тях.- посъветва я Ейприл и се огледа, но късмета не беше особено на тяхна страна, защото забеляза че един от учителите наблюдава от горе.
Върнете се в началото Go down
http://skyrpg.bulgarianforum.net/
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyВто Апр 22, 2014 8:31 pm

Бързах колкото мога, а от ума не можех да си изкарам Рок. Много съжалявах, че го бях изоставила така в стаята ми. В галоп пристигнах до оговореното място и започнах да се оглеждам за момчето. Какво щях да му кажа? Истината- обади се едно малко гласче в главата ми. Дали да послушам тази малка идейка или просто да му кажа, че нищо не се е случило. Зад маската, колкото и добра да е, щеше да успее да прозре много лесно. Може би ще трябва да му спестя част от истината. Не!-обади се друго. Трябваше да си казваме всичко и да не се лъжем. Обърнах се по посока на шума, който идваше от стълбите. Човека не бързаше, явно. Очите ми зачакаха с надежда този, от който трополенето се чуваше наоколо. В онзи момент не можех да опиша как се чувствах. Огромният прилив на енергия и обич ме надвиха. Исках да изкрещя името му и да се затичам да го прегърна, но не го направих. Останах на мястото си, а когато той дойде, му се усмихнах с думите:
- Хей!- това беше фатална дума. Дори не го прегърнах. Сякаш за първи път се срещаме. Чувствах се виновно и колкото и странно да звучи чувствах срамежливост.- Как минаха изпитите?
Глупачка!
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyВто Апр 22, 2014 9:05 pm

Изпити... Изпити... И отново изпити. Мразех когато идваше време за изпити. Те бяха толкова досадни. По цял ден да стоя затворен между четири стени в подземията, учейки за изпитите, а след това да се влачех с другите от класа като стадо безмозъчни овце към стаите и да ни изпитват отново и отново,а след това отново в общата стая и наново учене. Механичното действие, ми бе омръзнало още на втория ден. Но какво да се прави.
 Най после и последния изпит свърши и излязох от стаята с бавни крачки и тръгнах към двора. Поради липсата на повечко движение и упражнения през изминалата седмица, вървях много по бавно от обикновено и с ръце в джобовете. Най-накрая стигнах на двора и се огледах за русата красавица с която трябваше да се видя. Щом очите ми я зърнаха продължих все толкова бавно към нея. Щом стигнах пред нея се усмихнах леко и я погледнах.
- Хей. Ами избутах ги някак. Цяла седмица едно и също, направо ми идваше да се гръмна или хвърля от трибуните на стадиона.
 Погледнах я отново този път объркано и леко замислено. Държеше се малко странно. Нито прегръдка или целувка. Държеше, така все едно съм поредния ученик, дошъл на лекции при нея. Само дето не се обърна към мен с фамилията ми.
- Ами ти как си?
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyВто Апр 22, 2014 10:08 pm

Усмихнах се на шегата му, но някак нервно. Не беше точно изкуствена усмивка, а странна. Не си личеше, че идва от сърцето. Погледнах го плахо, а после се обърнах към планините, които се сливаха с хоризонта и просто се бяха разположили спокойно в леглата си. Скоро щеше да се свечери. Слънцето правеше път на своята стара позната Луната и скоро щеше да изчезне временно на небосвода. Щеше да разпръсне своето многобройно семейство звезди навсякъде и всичко щеше да потъне в мрак, където единствената надежда беше самотната месечина на небето, която ограваше единствена достатъчно силно. Сега слънцето беше прекрачило границата, а след себе си оставяше приказна картина с многоцветни багри и различни по яркост отенъци на червеното, наподобявайки разпилени бои на художник, но тези бои сякаш нарочно бяха изсипани по точно определен начин, който гали окото.
Тръснах глава и се обърнах към момчето. Дали да не го оставя? Иън беше прав. Беше извратено да ходиш с учениците, но какво да направя- обичах го. Да да, и да направиш кеф на онзи пикльо, като оставиш Алекс, никакъв шанс!
- Не съм добре- реших да изплюя камъчето- Срещнах се с бившето си гадже вчера и беше ужасно. Разменихме си някои много "приятни"- сега направих с два пръста кавичките- думи.
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyСря Апр 23, 2014 5:32 pm

- Моля? - Първата ми реакция беше да го намери и убия този който и да е. След което затворих за малко очи, стискайки силно юмруци. След като ги отворих се приближих към русокоската и погалих нежно лицето й. - Направили ти нещо?

  Докато чаках, отговорът й хванах нежно ръката й и преплетох пръсти с нейните. Една седмица, без нея беше наистина мъчителна. Толкова много ми липсваше, но най много от всичко ми бяха липсвали очите й. Тези прекрасни и нежни очи, които криеха много неща в себе си. Погледнах, към небето и се усмихнах леко - луната се изкачваше бавно на небето а първите звезди се бяха появили. Погледа ми се върна върху красивата жена пред мен и върху ръцете ни. Пуснах ръката й и смъкнах мантията си, след което я наметнах върху нея. Исках да знае, че каквото и да стане може да разчита на мен.

- А как прекара седмицата си като изключим това?
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyСря Апр 23, 2014 6:51 pm

Точно заради това го харесвах толкова много. Беше импулсивен, но не толкова, че да се нахвърли върху Иън. Стиснах силно руката му, което беше символ на нашата връзка. Доближих се до него и го прегърнах, пускайки ръката му. Моите на свой ред се обвиха около врата му . Без да исках заплаках. Бях се превърнала в една голяма лигла. Не можех да се търпя, но просто всички думи, които Иън каза.. Дали и Алекс го мисли? Дали наистина съм такава?
- Алекс, аз курва ли съм или съм боклук?- попитах, като преглътнах и се опитвах да не показвам, че плача. - Или съм педофил. Просто ми отговори наистина. Не ме лъжи поне ти.
Отблъснах го и се ударих в стената, като дадох воля на чувствата си и седнах на земята. Усещах, че чувствата ме превземат.
Върнете се в началото Go down
Алекс Колинс
Слидерин
Слидерин
Алекс Колинс

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyСря Апр 23, 2014 7:54 pm

 Бека и кучка? В едно изречение? И то да се отнася за нея, това беше невъзможно. Въздъхнах и клекнах до нея като повдигнах леко лицето й, което беше покрито с сълзи. Изтрих сълзите й с палец и я погледна сериозно
- Не ти не си кучка нито пък си боклук. Ти едно прекрасно момиче. На което са му се случели много лоши неща. Но ти си силна.

 Седнах до нея и я прегърнах като обвих ръце, около кръста й притегляйки я към себе си. Почнах да галя косата й и да повтарям думите си от преди малко. След малко се сетих и за последната част от въпроса. Хмм педофил.. Може би щеше да е ако бях, на 9 годинки а не на 17.
- И педофил не си. Както казах ти си нормално, момиче което търси любовта на живота си. Но дори и да беше педофил, щеше да си секси педофил.

 Целунах я по челото и почнах да я люлее бавно и внимателно. Това беше един от любимите ми момента. - Да я държа в ръцете си, да усещам тялото й до моето. Усмихнах се леко и погали лицето й.
Върнете се в началото Go down
Rebekah.
Смъртожаден
Смъртожаден
Rebekah.

Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче EmptyСря Апр 23, 2014 8:32 pm

Усмихнах се и се гушнах в него. Усещах как сърцето му биеше, защото ръката ми беше точно на мястото, където се намираше. Толкова му бях благодарна. Исках да остана така до края на света. Не исках да съм учител, а просто жена, която да бъде с любимия си. Отпуснах глава на рамото му и се почувствах в Рая. Исках така да умра- до него, защото в момента бях най-щастливото момиче на земята. Дочух някакво трополене, но не му обърнах внимание. Обърнах се към Алекс и, хълцайки и хриптеейки, му казах:
- Алекс, може би не съм ти го казвала много често или изобщо, но...Обичам те. Обичам те истински и всеобхватно и се надявам да съм избрала перфектния мъж, който съществува. Ти си моята надежда и заради теб живея- след това доближих устните си към неговите и ги докоснах. Езикът ми леко облиза устата му, а след това се настани тихичко и лекичко при неговия, като го подпираше.
- Виж ти, виж ти!- възкликна някой подигравателно. Отворих очи и погледнах към източника на шума. Отдръпнах се от момчето и станах.- Как може да нарушавате правилата, Ребека? Как може да излизате с ученик, който е по-малък от вас и на който можете да бъдете по-голяма сестра, че и леля.
О, не. Не и този.
- Какво искаш, Джош? Защо изобщо си тук?- попитах заядливо, а постепенно започнах да треперя.- Не ти ли стига Министерството, че и в Хогуортс се месиш.
- Уви, не е това работата ми- продължи той и изблъска Алекс. Погледнах мъжа на кръв и се доближих, заплашвайки да го унищожа.- Тук съм, защото ти нося една покъртителна вест. Майка ти беше убита при акция на Министерството на Магията поради отказ на предаване на информация за смъртожадните. Подозираме теб, че и ти си замесена в такава групировка.
- Какво?- попитах бавно, а очите ми се оцъклиха.- Къде е майка ми?
- В къщата ви. Все още лежи на земята с изцъклен поглед, молеща за милост. Това нищожество се опита да ни взриви, но успя да убие само 10 човека от екипа ми. Сега, ако обичаш, яви се в Министерството за разпит.
- Моля?- попитах още по-невярващо и наклоних глава. Сините ми очи засвяткаха заплашително. Ръстът ми изведнъж стана по-внушителен, а пръчката ми светкавично се появи в ръката ми.- ПОПИТАХ моля?
Наоколо прозорците се разтресоха от силния крясък. Хванах Алекс за ръката и го завлякох със себе си. По пътя, разбира се, изблъсках с все сила мъжа и продължихме по стълбите.
- Ела с мен, защото ако е истина, не знам дали ще мога да се въздържа. Ти си единственият, който има влияние над мен. Каквото и да кажа, не ми вярвай!- подготвях го за най-лошото, защото знаех, че в мен живее чудовище, което е способно да изтреби цялото Министерство наред с половината магьоснически свят.- Имам раздвоение на личността и...
Качихме се на една карета и си отдъхнах.
- ...и когато се ядосам доволно, става кърваво. Искам да не ми вярваш дори и да твърдя, че те мразя! Защото това не съм аз!
Въздъхнах и продължих да треперя.
- Но ако тя е....- лицето ми се изкриви в тъжна физиономия.- Защо, Алекс? Защо на мен се случва всичко? Защо?
Най-сетне каретата спря и ние слязохме. 
- Каквото и да се случи, обичам те!- а след това с ръката, която държах пръчката, го прегърнах, а устните ми от своя страна се съединиха с неговите, предавайки страстта ми. Завъртях се и западахме в нощта.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content



Профил
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото дворче   Малкото дворче Empty

Върнете се в началото Go down
 

Малкото дворче

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Малкото ресторантче на 6-та улица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts School of Witchcraft and Wizard :: Хогуортс и неговите околности :: Училището-